« بازگشت

زاده رحمانی بر لزوم تکمیل مجتمع فرهنگی هنری بافق تاکید کرد

شناسه : 153551394

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ زاده رحمانی بر لزوم تکمیل مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق تاکید کرد.

فرماندار شهرستان بافق در مراسم تجلیل از هنرمندان فعال بافقی با اشاره به اینکه در این تنگنای مالی و وضعیت اقتصادی مطالبه مردم مطالبه فرهنگی نیست گفت: اولین پروژه فرهنگی و هنری با تخصیص ۱ میلیارد تومان اعتبار از سفر ریاست جمهوری شروع به ساخت شد.

وی با بیان اینکه فرمانداری بافق تمام تلاش خود را برای اتمام این طرح بکار می بندد عنوان کرد:مجتمع فرهنگی هنری در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد.

زاد رحمانی ضمن تقدیر از تلاش های معاون فرماندار و شهردار بافق تصریح کرد:خانه قدیمی اعتمادی ها با تخصیص اعتبار از سوی شهرداری به منظور ایجاد فرهنگسرا احیا و بازسازی شده است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اختصاص ۳۵۰ میلیون تومان در سالجاری به میراث فرهنگی شهرستان خاطر نشان کرد:خوان پنج با اعتبار سیصد میلیون تومان و آب انباری نیز با هزینه ۵۰ میلیون تومان مرمت می شود.

فرماندار بافق همچنین در این مراسم و در به مقوله رشد و تعالی در حوزه هنر اشاره کرد و گفت: در دنیای امروز که با پیشرفت صنعت روبرو هستیم باید توجه به هنر فاخر و هنرمند مد نظر بیشتر قرار گیرد.

وی بیان کرد:با قدردانی از فعالان حوزه هنر ماندگاری کار هنری در فضای جامعه‌ تزریق می شود. بافق فردا

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.