نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

طنین زنگ انقلاب در دانشگاه پیام نور مرکز بافق


به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نورمرکز بافق؛با تمهیدات و برنامه ریزی واحدفرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بافق زنگ انقلاب در روز آغازین دهه فجر نواخته شد.

آذین بندی دانشگاه ,تهیه روزنامه دیوای ,برگزاری جشن ,توزیع کیک انقلاب و حضور پرشور دانشجویان در کنار ریاست دانشگاه و کلیه پرسنل اداری و علمی از جمله اقدامات صورت گرفته در این روز بود.

در مراسمی که به صورت نمادین پیرامون این روز در دفتر ریاست برگزار شد, پس از قرائت کلام الله مجید و پخش سرود انقلاب ,اعظم ابراهیمی ریاست دانشگاه با تبریک این ایام فرخنده وخاطره انگیز به حضار ,ایام الله دهه فجررا یکی از روزهای مهم و سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت با پیروزی انقلاب جایگاه ایران در جهان بلندآوازه شد و تحولات عظیمی در عرصه های اجتماعی و فرهنگی و علمی صورت گرفت و دستاوردهای شگرفی را به دنبال داشت .که نمونه آن ارتقاء جایگاه علمی ایران در سطح بین الملل است.

حجه الاسلام قاسمی امام جماعت مرکز نیز ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد:پیش از این نوید انقلاب توسط هفتمین امام شیعیان نیز داده شده بود.

وی در ادامه حفظ دستاوردهای انقلاب را از اهم واجبات دانست و اظهار امیدواری کرد جامعه دانشگاهیان بیش از پیش در مسیر اهداف و آرمانهای امام و انقلاب گام بردارند.

در پایان با توزیع کیک انقلاب از حضار پذیرایی شد.