نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

فرماندار بافق: مسئولان اصل بی طرفی در انتخابات را رعایت کنند

آخرین نشست شورای اداری شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بافق با حضور امام جمعه، فرماندار، بخشدار مرکزی و مسئولان ادارات و نهادهای دولتی شهرستان در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

امام جمعه بافق در این نشست با اشاره به میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره)، فرا رسیدن نوروز باستانی و سال جدید را تبریک گفت و اظهار داشت: بافق از وفاق و اتحاد خوبی برخوردار است، پس برای حفظ این وحدت تلاش کنید.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی افزود: باید در راستای وحدت و همدلی گام برداریم و در امور اجرایی شهرستان آن را سرلوحه کار قرار دهیم.

فرماندار بافق نیز با تبریک فرا رسیدن سال جدید، از سال 95 به عنوان سال سازندگی و خدمت به مردم یاد کرد و گفت: سال 95، سالی بود که دولت تکمیل زیرساختهای کشور را دنبال کرد.

محمد زاده رحمانی اظهار داشت: امیدوارم سال 96 ، سال تداوم ایام عزت و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری در تمام عرصه ها باشد.

وی با اشاره به برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: مهم ترین برنامه سال 96 برگزاری انتخابات در 29 اردیبشهت می باشد که امیدواریم شاهد مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم.

زاده رحمانی، ضمن تاکید بر رعایت اصل بی طرفی مسئولان و مجریان در انتخابات خاطر نشان کرد: باید همه مسئولان برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند و لازمه این کار وحدت و انسجام مسئولان است .

فرماندار بافق در پایان با اشاره به ظرفیت های گردشگری و تفریحی شهرستان بافق گفت: از هم اکنون آماده پذیرایی از مسافران نوروزی از سراسر کشور به این شهرستان تاریخی هستیم .