نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

گشت مشترک بازرسی از اغذیه فروشی سطح شهر بافق


به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ در ادامه بازدید های مستمر بازرسین شهرستان بافق از اغذیه فروشی ها و برخورد با متخلفین، برنامه گشت مشترک و بازرسی از اغذیه فروشی و رستوران های سطح شهر بافق با حضور نمایندگان فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و بازرسی اصناف انجام شد.

در این بازدید، نمایندگان دستگاه ها با حضور در چندین واحد اغذیه فروشی، میوه فروشی، رستوران و اماکن تهیه و توزیع غذای شهرستان، از نزدیک به بررسی وضعیت بهداشتی، قیمت اقلام مختلف غذایی، جواز کسب صنوف و وضعیت قیمت آنها پرداختند.

محمد علی طالعی، معاون فرماندار بافق در حاشیه این بازدید ها گفت: بازرسي وضع بهداشتي اغذيه فروشي ها يک کار دائمي است ، اما در فصولي از سال مانند بهار و تابستان، اهميت نظارت بر اين اماکن اهميت بيشتري پيدا مي کند و بايد نظارت بر آنها با دقت و حساسيت بيشتري دنبال شود.

جواد فتاحی، رئیس مرکز بهداشت بافق از عملکرد این ارگان در خصوص نظارت و بازرسی از اغذیه فروشی ها گفت: ماموران بهداشت محيط در طول سال، اغذيه فروشي ها را از لحاظ رعايت بهداشت فردي پرسنل، ايمني و سلامت مواد غذايي از نظر استفاده از مواد اوليه سالم و بهداشتي ، نظافت محيط، روش نگهداري بهداشتي مواد غذايي و طبخ مناسب و بهداشتي مواد غذايي کنترل مي کنند.