نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اتمام حجت با پیمانکار مسکن مهر بافق

اتمام حجت با پیمانکار مسکن مهر بافق


فرماندار بافق اعلام کرد

فرماندار بافق در مورد مشکلات پیش‌آمده برای مسکن مهر بافق گفت: تعهدات دستگاه‌های دولتی در ایجاد مسکن مهر بافق انجام شده است، در صورتی که پیمانکار این پروژه همکاری نکند خلع‌ید پیمانکار در دستور کار قرار می‌گیرد.

 

 

حسین ندافیان  با اشاه به انجام تعهدات دستگاه‌های دولتی برای حمایت از احداث مسکن مهر در شهرستان بافق اظهار داشت: همه زیرساخت‌های لازم از قبیل آب، برق، تلفن، آماده‌سازی فضا با حمایت مسئولان شهرستان و استان در احداث پروژه مسکن مهر بافق تأمین شده است.

وی تصریح کرد: آنجه که در حال حاضر اتفاق افتاده است، عدم پای‌بندی شرکت پیمانکار به تعهدات خود در زمینه قیمت ساخت و مدت زمان اجرای این طرح بوده است که موجب بروز اختلافاتی بین پیمانکار مربوطه و شرکت‌های تعاونی شده است.

فرماندار بافق خاطرنشان کرد: به منظور تسریع در کار و رفع این مشکل تا به حال چندین جلسه در شهرستان بافق و مرکز استان تشکیل شده است که به علت عدم همکاری پیمانکار مشکلات هم‌چنان پابرجاست.

ندافیان افزود: قراراست برای ارائه راهکار مناسب برای حل مسئله مسکن مهر بافق جلسه‌ای با مسئولان مربوطه و پیمانکار و شرکت‌های تعاونی طرف قرارداد در استان یزد تشکیل و پیرامون این موضوع تصمیم‌گیری شود.

وی هشدار داد: چنانچه در جلسه برای پروژه مسکن مهر بافق با پیمانکار به نتیجه مطلوبی نرسیم ناچار موضوع خلع‌ید پیمانکار این پروژه در دستور کار قرار می‌گیرد.

فرماندار بافق خاطرنشان کرد: در سال گذشته با توجه به پی‌گیری‌های مکرر و هماهنگی‌های لازم شاهد پیشرفت فیزیکی خوبی در یک مقطع برای مسکن مهر بافق بودیم که ادامه روند این موضوع نیاز به تعامل و هماهنگی شرکت‌های تعاونی طرف قرارداد و متقاضیان مسکن مهر که تا به حال نسبت به پرداخت هزینه‌های انجام شده اقدام نکردند، دارد.

ندافیان هم‌چنین با اشاره به جلسه شورای مسکن استان که با حضور وزیر راه و شهرسازی تشکیل شد، بیان کرد: در این جلسه با مطرح کردن برخی از مسال مربوط به مسکن مقرر شد وام 22 میلیونی احداث ساختمان در استان به 25 میلیون تومان افزایش یابد.

گروه خبری:عسکری-عبداللهی