اتمام دو پروژه تامین آب آشامیدنی مجتمع قطرم و احداث مخزن 10 هزار متر مکعبی بافق تا پایان سال جاری

شناسه : 159916948

اتمام دو پروژه تامین آب آشامیدنی مجتمع قطرم و احداث مخزن 10 هزار متر مکعبی بافق تا پایان سال جاری


در دیدار مدیرعامل آبفا استان یزد با فرماندار بافق مطرح شد:


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد در دیدار با فرماندار بافق از اجرای عملیات آبرسانی به چهار روستای شهرستان بافق خبر داد.

فرماندار بافق در این نشست با اشاره به مشکلات آب شرب روستاهای خوسف و بشکان، گفت: به منظور پایداری آب شرب روستاهای مذکور درخصوص هزینه های این طرح مساعدت لازم صورت خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد در ادامه با اشاره به اجرای پروژه فاضلاب شهری که توسط شرکت سنگ آهن مرکزی در حال اجرا می باشد، گفت: برای راه اندازی تصفیه خانه این پروژه نیاز به اتصال مشترکین به فاضلاب شهری می باشد.

اصغر ریاضتی افزود: امیدواریم عملیات پروژه نصب سیفون فاضلاب شهری بافق تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

وی پروژه دیگر آبفا را ساخت مخزن 10 هزار مترمکعبی شهر بافق عنوان کرد و یاد آور شد: این پروژه در حال حاضر 52درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با پیگیری صورت گرفته امیدواریم تا پایان سال 99 به بهره برداری برسد و وارد مدار شود.

به گفته ریاضتی طرح تامین آب آشامیدنی به مجتمع قطرم تا کنون بیش از 66 میلیارد ریال هزینه شده که با پیشرفت 95 درصدی تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد در پایان به پروژه تامین آب آشامیدنی مجتمع شیطوراشاره کرد و خاطر نشان کرد: قرارداد خرید لوله های این طرح به طول 14 کیلومتر در حال انعقاد می باشد و تا پایان سه ماهه اول سال 1400عملیات پروژه تکمیل مشترکین این پروژه به اتمام خواهد رسید.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.