نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اجرای سه پروژه مشارکتی در حوزه آبخیزداری در سه روستای شهرستان بافق

اجرای سه پروژه مشارکتی در حوزه آبخیزداری در سه روستای شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح امروز نشست برنامه ریزی جهت انجام سه پروژه در حوزه آبخیزداری كوشك، قطرم و شادکام بافق با حضور معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان یزد و هیئت همراه در فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بافق در اين نشست با اشاره به خسارات صورت گرفته از سیل در روستاهای شادکام و قطرم بافق گفت: ایجاد سیل بند و دیوار ساحلی در برخی از روستاهای شهرستان به ویژه سه روستای شادکام، قطرم و کوشک یکی از موارد ضروری جهت جلو گیری از صدمات ناشی از بارندگی هاي سيل آسا در این روستاها می باشد.

محمد زاده رحمانی افزود: ما آمادگی داریم تا باهمکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جهت اجرای سه پروژه در این حوزه در سه روستایی که نیاز اساسی دارند اجرایی نماییم.

رضا باقری معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد نیز در این جلسه به بیان گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته در شهرستان بافق پرداخت و گفت: می توان با طراحي و اجراي طرح هاي كنترل سيل ضمن مقابله با هدر رفت آب و فرسایش خاک در جهت تغذیه سفره های آبی گام برداشت.

وی همچنین از نظر مثبت و همکاری های فرماندار بافق در حوزه آبخیزداری شهرستان تشکر و قدردانی نمود.