نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اجرای 100 برنامه فرهنگی در ایام الله دهه فجر

اجرای 100 برنامه فرهنگی در ایام الله دهه فجر


در نشست کمیته بسیج و ایثارگران دهه فجر بافق مصوب شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، نشست کمیته بسیج و ایثارگران ستاد دهه فجر شهرستان بافق، در دفتر فرمانده بسیج بافق با حضور فرمانده بسیج و فرماندهان پایگاه‌های اداری و شهری برگزار شد.

فرمانده ناحیه بسیج بافق در این نشست، افتخار و اقتدار انقلاب را از شهدا و مردم انقلابی دانست و برنامه‌ریزی جامع و کامل در راستای فعالیت‌های فرهنگی را خواستار شد.

بمانعلی باقیان با اشاره به اهمیت و خاص بودن این کمیته خاطرنشان کرد: این بسیجیان هستند که در همه صحنه‌ها حضور فعال دارند.

وی، دهه فجر را تجلی حضور، بصیرت و ایثار مردم ایران دانست و یادآور شد: انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب که با معنویت مردم به دست آمده، به نسل جدید، وظیفه بسیجیان است.

فرمانده ناحیه بسیج بافق ادامه داد: بیش از 100 برنامه فرهنگی توسط پایگاه‌ها اجرا می‌شود که سرکشی از خانواده شهدا و فجرآفرینان، غبارروبی قبور مطهر شهدا، برگزاری نشست‌های سیاسی و بیان خاطرات، برگزاری مسابقات شاد و مفرح در سطح شهر و ... از جمله این برنامه‌هاست.

در ادامه این نشست، هر یک از فرماندهان به ارائه پیشنهادات و راهکارهای مورد نظر پرداختند و بر حضور حداکثری در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه جاری تاکید کردند.