نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اجرای 100 درصدی مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان یزد در شهرستان بافق

اجرای 100 درصدی مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان یزد در شهرستان بافق


فرماندار بافق خبر داد:
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، "حسین ندافیان" فرماندار بافق با اشاره به سالروز سفر پرخير و بركت كقام عظماي ولايت به استان يزد اظهار داشت: دی‌ماه 1386تداعی‌کننده حضور پرخیر و برکت مقام معظم رهبری در استان یزد است، سفری که علاوه بر برکات معنوی، دستاوردهای خوبی نیز در زمینه عمران و آبادانی برای همه استان به ویژه شهرستان بافق به همراه داشته است.
وی خاطرنشان کرد: مردم خطه کویری بافق نیز چون جای جای استان یزد از برکات مادی و معنوی سفر مقام معظم رهبری بهره‌مند شدند.
فرمانداربافق افزود: در جریان سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان یزد در سال86 بیش از 80 پروژه برای شهرستان بافق مصوب شد که با پیگیری‌های انجام شده، 100 درصد اعتبارات اختصاص داده شد و تمام پروژه‌ها انجام شده است.
ندافیان عنوان کرد: 90 درصد این پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده و 10 درصد باقی‌مانده نیز در ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.
وي تصريح كرد: این مصوبات شامل 82 طرح در بخش‌های مسکن محرومان و معلولان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، تامین آب شرب شهری، تعمیر و تجهیز مساجد، تکمیل خانه‌های عالم در روستاهای شیطور، دولت‌آباد، کوشک، باقرآباد، بشکان وعلی‌آباد، بهسازی روستایی، ساماندهی بلوار وحشی بافقی، امور ورزشی، تعمیر وتجهیز بخش سی‌سی‌یو بیمارستان ولیعصر (عج) و تامین آمبولانس مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان بافق بوده است.
فرماندار بافق ادامه داد: اعتبار اختصاص یافته برای اجرای این پروژه‌ها بیش از 8 میلیارد تومان بود که 100 درصد تخصیص یافت.
وی از جمله مهم‌ترین مصوبات این سفر را دستور آغاز پروژه بزرگراه یزد - بافق به طول 100 کیلومتر اعلام کرد و ابراز داشت: این پروژه مهم‌ترین دستاورد سفر مقام معظم رهبری به استان یزد برای شهرستان بافق بود که با پیگیری‌های انجام شده، 50 کیلومتر آن برای افتتاح تا پایان سال جاری آماده است و بقیه نیز با توجه به مناقصه‌ای که در حال برگزاری است پس از تعیین پیمانکار تا پایان سال کنگ‌زنی می‌شود.