نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

احداث سه نیروگاه خورشیدی در بافق - بزودی

احداث سه نیروگاه خورشیدی در بافق - بزودیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ شانزدهمین جلسه گزارش دهی کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی_ بافق با حضور نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، زاده رحمانی فرماندار و جمعی از مسوولان و اقشار مختلف مردم در امامزاده عبدالله(ع)این شهرستان برگزار شد.

در این نشست پس از قرائت صورتجلسه 9شهریور سال 1393هرکدام از مسوولان گزارشی از روند اجرای مصوبات در جلسه و برخی اقدامات انجام شده در این شهرستان مطرح کردند.

فرماندار بافق در این نشست با تبریک ایام شعبانیه به تشریح برخی اقدامات انجام شده در این شهرستان پرداخت و گفت:12 کیلومتر از سخت ترین پروژه بزرگراه بافق به یزد زیرعبور رفت و 11کیلومتر باقی مانده طی دوماه آینده زیر بار ترافیک می رود و پرونده این پروژه به اتمام می رسد.

محمد زاده رحمانی با بیان اینکه محورهای مواصلاتی بافق در حال اجراست و خیز توسعه این شهرستان را به ارمغان دارد افزود:آسفالت بافق به سمت بهاباد 22کیلومترآن آغاز شده و 10کیلومتر باقی مانده جاده بافق به سمت نوق نیز در سال جاری انجام می شود.

وی با اشاره به احداث فرودگاه در این شهرستان تصریح کرد: اقدامات اصلی اداری آن انجام شده که 16میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز دارد که اگر شرکت متقاضی انجام ندهد خودمان این سرمایه گذاری را انجام می دهیم.

فرماندار بافق از احداث سه نیروگاه خورشیدی تا پایان سال جاری در این شهرستان خبر داد و افزود:تا پایان سال جاری نیروگاه 150مگابایتی به اتمام می رسد و قرار داد نیروگاه سیکل ترکیبی قرارداد آن در تهران بین نیروگاه مادر برق و شرکت کره ای بسته شده است.

زاده رحمانی با اشاره به بحث گازرسانی در بافق گفت:به روستاهای حاشیه شهر گازرسانی شده و گازرسانی به دهستان کوشک نیز اغاز شده که با تمام این پروژه بافق می تواند به عنوان شهرستان سبز کشور از نظر پروژه گازرسانی تبدیل شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع پخش زنده فوتبال از شبکه 3در این شهرستان اشاره و بیان داشت:مشکل بحث فوتبال و شبکه سه که مسابقات فوتبالی پخش نشد موقتا حل شده و برای حل دائمی این موضوع از صباغیان و مدیرکل ارتباطات کمک گرفته می شود.

گفتنی است: پیشرفت فیزیکی 36درصدی فولاد و آهن اسفنجی تا پایان سال جاری،اتمام بخشی از پروژه فاضلاب شهری،انجام زیرساخت ها و پروژه فیبرنوری و بودجه های دولتی از دیگر مباحثی بود که فرماندار بافق در این نشست به آن اشاره کرد. خبر: پریسا رجبی/