نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اخبار آموزش و پرورش بافق

اخبار آموزش و پرورش بافق


اخبار آموزش و پرورش بافق

نمایشگاه آثار هنری هنرجویان هنرستان کار دانش هدف گشایش یافت.

در این نمایشگاه بیش از 100 اثر  در زمینه های گلدوزی و گل سازی ، ترمه دوزی ، تابلو ، عروسک دوزی ، تکه دوزی ، دوخت لباس های نوزاد و مجلسی ، حوله و رختخواب نوزاد ، ماکت و نقشه کشی ساختمان در سه غرفه به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه با هدف آشنایی علاقه مندان به آثار هنری هنرآموزان و معرفی رشته های تحصیلی در محل کارگاه هنرستان هدف برپا شده است . این نمایشگاه به مدت یک هفته صبح و عصر برای بازدید دانش آموزان و عموم مردم دایر می باشد.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه که به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم برپا شده است ، معاون فرماندار بافق ، رئیس آموزش و پرورش و تنی چند از مسئولین محلی حضور داشتند .

 * رئیس اداره آموزش و پرورش با حضور در اردوگاه تربیتی شهید مطهری از روند احداث منبع آب 300 متر مکعبی آشنا و مورد بازدید و نظارت قرار داد.

در این بازدید که معاون پرورشی و تربیت بدنی این اداره هم حضور داشت و تا عصر به طول کشید ، خواجه ای نکات لازم در مورد احداث این منبع را نیز توصیه نمود.

 

دیدار با خانواده محترم شهدای فرهنگی

طی مراسمی رئیس ، یکی از معاونین و تنی چند از کارشناسان اداره با خانواده های محترم شهدای فرهنگی ( خانواده محترم شهید ابراهیم حیدری و خانواده محترم شهید سید جواد متولی زاده ) دیدار و از مقام شامخ این شهیدان تجلیل نمودند.  

لازم به ذکر است جامعه فرهنگی بافق هفت شهید فرهنگی دارد که در چند روز اخیر به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، مسئولین اداره با آنها دیدار نموده اند.