نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق ( سه خبر)

اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق ( سه خبر)برگزاری اردوی فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

به منظور غنی سازی و پربار کردن اوقات فراغت دانشجویان و به جهت آشنایی آنان با مسائل فرهنگی، دانشگاه آزاد اسلامی بافق اردوی یک روزه برگزار نمود.

در این اردو که به همت و تلاش دفتر فرهنگ اسلامی ترتیب یافته بود، بیش از 30 نفر از دانشجویان برادر که در خوابگاه سکونت دارند، از قلعه تاریخی باقرآباد و  شن های روان روستای صادق آباد دیدن کردند.

دانشجویان در این اردو، علاوه بر راه پیمایی در شن های روان و بهره مندی از طبیعت، در یک نشست صمیمی و دوستانه، مسائل و دغدغه های فکری و فرهنگی خویش را با کارشناسان این حوزه در میان نهادند و از راهنمائیهای آنان بهره مند شدند.

در ضمن یاد آور می شود شن های روان روستای صادق آباد در پانزده کیلومتری بافق واقع شده و از جاذبه های گردشکری این شهر است.

 

تشکیل ستاد هفته پژوهش و فنآوری در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

اولین جلسه ستاد هفته پژوهش و فنآوری به منظور برنامه ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه تر هفته پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی بافق تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بافق، در این جلسه که با حضور ریاست واحد و اعضای ستاد، تشکیل گردید مهمترین فعالیت های درنظر گرفته شده برای هفته پژوهش و فناوری سال 92 بررسی شد.

مدیر پژوهشی واحد در این ستاد رئوس برنامه های این هفته را برگزاری جشن پژوهش در تاریخ 28 آذرماه و تقدیر از اساتید و دانشجویان برتر در حوزه پژوهشی و  کارآفرینی و همچنین برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهشی و اختراعات واحد ذکر گردد.

یادآور می شود که آخرین هفته آذرماه هرسال به نام هفته پژوهش و فناوری نامگذاری شده است.

  

 

عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بافق غبارروبی و عطر افشانی شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بافق، در این مراسم معنوی که جمعی از کارکنان و اساتید دانشگاه شرکت کرده بودند، قبور مطهر سه تن از شهدای گمنام انقلاب اسلامی که در این دانشگاه مدفون شده اند، عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان در این مراسم پس از حضور در معراج شهدای گمنام با قرائت فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره رشادتها و دلاورمردیهای شهدای انقلاب و دفاع مقدس را گرامی داشتند.

همچنین در این مراسم از دانشجو محمدرضا ساعتچی سازنده فیلم مستند محرم در بافق که از شبکه مستند سیما نیز پخش گردیده بود، با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد.