نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اخبار کوتاه

اخبار کوتاه


اخبار کوتاه

**محفل انس با قرآن و عترت به ياد شهداي انتفاضه مردم فلسطين و 16 شهيد شرکت سنگ آهن مرکزي ايران- بافق در مسجد فاطميه آهنشهر بافق برگزار شد.
در اين محفل قرآني که امام جمعه و فرماندار ، مدير عامل شرکت سنگ آهن مرکزي ، فرماندهان نظامي وانتظامي ، خانواده هاي شهدا و ايثارگران ، تعدادي از بسيجيان و قشرهاي مختلف مردم بافق حضور داشتند ، قاري روشن دل "محمد عسکري بشکاني" و چند تن از قاريان ممتاز شهرستان بافق آياتي از کلام ا... مجيد را تلاوت و ثواب آن را به روح مطهر امام و شهدا هديه کردند.
گروه تواشيح قدير پايگاه مقاومت شهيد آيت ا... بهشتي اين شهر نيز در اين محفل نوراني به صورت همخواني به تلاوت آياتي از قران کريم و ابتهال پرداختند.
اين مراسم معنوي از سوي پايگاه مقاومت نبي اکرم شرکت سنگ آهن مرکزي بافق برگزار شد

**طی مراسمی مدیر کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق منصوب شد

در این مراسم که باحضور مهندس مطهری (مدیر کل نیروی کشش تهران ) ، معاون مطالعات نیروی کشش ، فرماندار و جمعی از مسئولان استان و شهرستان حضور داشتند مهندس محمد رضا شهبازی طی حکمی به سمت مدیر جدید کارخانجات تعمیرات معرفی و از زحمات مهندس سادات الحسینی که به مدت 4 سال مدیریت این نهاد را بر عهده داشت تودیع شد و در قسمت معاونت فنی مقیم ایستگاه راه آهن بافق مشغول بکار شد

**کشف 215 کیلو گرم تریاک در بافق

مامورین مواد مخدر نیروی انتظامی بافق در حین کنترل معابر خروجی بافق به یک دستگاه خودروی زانتیا با دو نفر سرنشین مظنون شده که پس از کنترل جاده ، با یک دستگاه تریلی برخورد می کنند که پس از بازرسی تریلی، راننده مواد مخدر را بطور ماهرانه ای در لاستیک زاپاس جاسازی کرده بود. به گفته فرمانده نیروی انتظامی بافق این افراد به منظور رهایی از چنگ قانون پیشنهاد مبلغ 200میلیون ريال رشوه را به ماموران داده که با مخالفت مواجه شدند.

سرهنگ علیخانی گفت : در شش ماهه اخیر بیش ار دو تن انواع مواد مخدر در این شعرستان کشف گردیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش کشفیات دو برابر بوده است .