نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اختتامیه مسابقات والیبال روستایی برگزار شد

اختتامیه مسابقات والیبال روستایی برگزار شد


با حضورمعاون فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، مراسم اختتامیه مسابقات والیبال روستایی ویژه خواهران با حضور معاون فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان ، مدیر باشگاه ورزشی آهن و تنی چند از مسئولین محلی در سالن کوثر مجموعه تختی بافق برگزار شد.

معاون فرماندار بافق ضمن تبریک ایام فرخنده و مبارک دهه فجر اظهار داشت : حقيقت اين است كه كشور و جامعه‏ى ما بعد از انقلاب، در تمام طول اين دوران، لحظات حساسى را گذرانده است كه نقش جوانها و تأثير حالت جوانى و استعدادهاى جوانى در آن، يك نقش برجسته است.

علی اصغر رنجبر با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در خصوص ورزش گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب تحصيل، تهذيب نفس و ورزش سه عامل اصلي پيشرفت جوانان است.

وی با ضروری خواندن ورزش  برای تقویت و سلامت جسم خاطر نشان کرد : اگر بخواهیم جسم خود را به قدرت ، توانایی و استعدادهای گوناگون برسانیم باید ورزش کنیم .

حسن آتش افروز با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال روستایی گفت: این سری از مسابقات با همت هیات والیبال شهرستان و باشگاه ورزشی  آهن با حضور 8 تیم از روستاهای مختلف بافق در ایام دهه مبارک فجر به مدت 5 روزبرگزار شد .

رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ضمن تشریح برگزاری این سری از مسابقات افزود: تیم روستای بشکان مقام اول مسابقات والیبال خواهران را به دست آورد و تیم روستای شیطورحائز مقام دوم شد ضمن اینکه تیم کوشک مقام سوم را از آن خود کرد.