نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اختصاص 24 میلیارد ریال از تسهیلات کشاورزی مهر به تعاونیها

اختصاص 24 میلیارد ریال از تسهیلات کشاورزی مهر به تعاونیها


رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بافق خبر داد :

علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق با اعلام این خبر افزود : تاکنون در جلسات کارگروه کشاورزی مهر مجموعاً به 10 طرح تعاونی مبلغ 24 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره با دوره باز پرداخت مناسب اختصاص که به بانک کشاورزی معرفی گردیدند.

رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی بافق خاطر نشان کرد: علاوه بر طرحهای تعاونی و غیر تعاونی ،افراد بیکار و جویای کار در بخش کشاورزی نیز میتوانند با مراجعه به سایت ویژه کشاورزی مهر اقدام به ثبت نام نمایند . 

وی گفت از ابتدای اجرای این طرح در سطح شهرهای بافق و بهاباد  24 نفر ثبت نام که این اداره بر اساس دستورالعمل ارسالی از ادارات و سازمانهای مربوطه پالایش های لازم را انجام که بر اساس اعلام دستگاههای مربوطه  11 نفر در شهرستان بافق و 6 نفردر شهرستان بهاباد واجد شرایط اعلام و جهت ادامه روند امور به دبیرخانه کارگروه کشاورزی جهت اختصاص آب و زمین و تسهیلات مورد نیاز معرفی گردیدند

نوری شادکام ادامه داد: افراد پالایش شده درطرح کشاورزی میبایست با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستان مجوز فعالیت مورد نظر را اخذ نمایند.

وی گفت : افراد جویای کار میتوانند برای اطلاع بیشتر از نحوه ثبت نام در طرح کشاورزی مهر و انتخاب طرح مورد نظر به وب سایت این اداره به آدرس www.bafqtaavon.ir  مراجعه نمایند .