نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اخذ مجوز احداث کارخانجات تولید واگن در بافق / شروع عملیات ساختمانی این کارخانجات در ماه آینده

اخذ مجوز احداث کارخانجات تولید واگن در بافق / شروع عملیات ساختمانی این کارخانجات در ماه آیندهبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ جلسه شورای اداری بافق با حضور امام جمعه و فرماندار و جمعی از مدیران و روسای ادارات در سالن اجلاس آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری برگزار شد.
فرماندار بافق در حاشیه این جلسه از راه اندازی کارخانجات تولید واگن خبر داد و اظهار داشت: به زودی مجوز احداث و راه اندازی کارخانجات تولید واگن در بافق صادر می شود و در ماه آینده شاهد شروع عملیات ساختمانی و فیزیکی این کارخانجات هستیم .
محمد زاده رحمانی افزود : احداث این کارخانجات نقطه عطفی در زمینه صنایع جوار ریلی و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان و استان می باشد.

وی به یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال مالی 1397 بر اساس بودجه امسال هستیم از تمامی ادارات خواسته شد پروژه های مهم و اثر گذار خود را به ترتیب اولویت به فرمانداری به عنوان رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان ارایه کنند تا با توزیع و تخصیص بودجه سال ۹۷ به اتمام پروژه های نیمه تمام و یا شروع پروژه های مورد نیاز شهرستان بپردازند.