نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ارائه خدمات مختلف به بیش از 27 هزار مراجعه کننده در نوروز 93

ارائه خدمات مختلف به بیش از 27 هزار مراجعه کننده در نوروز 93محمدرضافتاحی اظهارکرد:  جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از ابتدای نوروز امسال به بیش از ۲۷ هزار مراجعه کنند خدمات مختلفی را ارائه کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمربافق با بیان این مطلب که ارایه این خدمات به مسافرین نوروزی تا ۱۷ فروردین ماه، ادامه دارد،  افزود: افزایش بیش از ۳۰ درصدی خدمات ارایه شده به مسافرین نوروزی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: راهنمایی مسافرین، توزیع برشور و نقشه های راهنمای اماکن عمومی، آثار تاریخی و دیگر دیدنی های شهرستان و نیز فعالیت های امدادی از جمله خدمات ارایه شده است.

وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی پست ثابت امداد و نجات سه چاهون این جمعیت، خاطرنشان کرد: امداد و نجات گران تیم کوهستان این جمعیت در عملیاتی ۲ نفر از کوهنوردان را که در کوه های اطراف دچار مشکل شده بودند نجات دادند.

فتاحی با اشاره به آغاز فعالیت های کوهنوردی و کوهپیمایی در فصل بهار، گفت: علاقه مندان به فعالیت های کوهنوردی در هنگام صعود به کوه وسایل و ابزار مناسب به همراه داشته باشند.

رئیس جمعیت هلال احمربافق همچنین توصیه کرد: شایسته است کوهنوردان محل صعود مدنظر را برای تسریع در عملیات امداد و نجات در مواقع حوادث احتمالی با امدادگران جمعیت هلال احمر و یا سایر گروه های امدادی در میان بگذارند.