نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ارتقای کیفیت نان مهم‎ترین هدف آموزش نانوایان باشد

ارتقای کیفیت نان مهم‎ترین هدف آموزش نانوایان باشد


معاون فرماندار بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، جلسه شورای آرد و نان با حضور معاون فرماندار ،  معاون اداره کل غله استان ،مسئول آموزش اداره کل فنی و حرفه ای و برخی مسئولان بافق در محل فرمانداری بافق برگزار شد .

معاون فرماندار بافق در ابتدا با اشاره به تاریخچه نان گفت: نان یکی از قدیمی ترین غذاهای بشری است که که هر دوره نان را با روشی خاص تهیه می کردند.

"علی اصغر رنجبر" ضمن تاکید بر ارتقای کیفیت نان خواستار آموزشهای دوره ای ویژه نانوایان شد و گفت: آموزش به افراد هزینه نیست بلکه سرمایه است و به منظور رفع این مشکلات، انجمن صنفی نانوایان باید عامل انگیزشی برای حضور خبازان جهت شرکت در دورههای آموزشی و آزمون را ایجاد کند.

" حمید پایدار" معاون اداره کل غله استان یزد یکی از موارد تاثیرگذار در کیفیت نان را آموزش دانست و افزود: آموزشهای تجربی و روشهای سنتی دیگر جوابگوی نیاز بازار نمی باشد و نانوایان باید جهت رقابت در این بازار به سوی آموزشهای مدرن و پخت صنعتی حرکت نمایند.

" احمد پارسائیان" مسئول آموزش فنی و حرفه ای استان یزد نیز در این نشست با اشاره به برگزاری دوره های ارتقاء و مهارت برای شاغلین نانوایان گفت: این دوره های آموزشی با هدف ارتقاء دانش و مهارت شاغلین نانوایی در جهت بهبود و افزایش کیفیت نان مطابق فهرست استانداردهای آموزشی می باشد.

http://www.8pic.ir/images/14665960221597728984.jpg