به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست داخلی کارشناسان فرمانداری بافق با زاده رحمانی فرماندار و پورامینی بخشدار مرکزی برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست که به منظور تجلیل از زحمات 5 ساله محمد علی طالعی در سمت معاون فرمانداری برگزار شد، گفت: بدون تعارف طالعی شخصیتی پر انرژی، مردمی و وقت گذار بود و در تمامی برنامه ها حضور پر رنگی داشت.

محمد زاده رحمانی افزود: وی توانست همانند سایر مسئولیت های قبلی خود در شورای اسلامی شهر بافق و دانشگاه های پیام نور و علمی کاربردی دوران موفقی را پشت سر بگذارد.

فرماندار بافق در پایان با بیان اینکه همه کارکنان و کارمندان در سطوح مختلف اداری بایستی قدردان زحمات اشخاصی باشند که قبلا در مجموعه فعالیت میکردند، عنوان کرد: توصیه ام به تمامی کارکنان این است که همواره باید قدردان زحمات افرادی باشیم که قبلا در راس کار بودند چرا که هر مسئولیتی روزی به پایان می رسد و ما نیز در آینده باید از سمت خود خداحافظی کنیم و افراد قبلی آیندگان باشیم.

معاون سابق فرماندار بافق نیز در این نشست به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دوران تصدی مسئولیت خود پرداخت و گفت: همواره سعی نمودم تا فراتر از وظیفه در راستای خدمت به مردم و شهر گام بردارم.

محمد علی طالعی افزود: در کنار مسئولیت های سازمانی محوله، هماهنگی و برنامه ریزی در جهت برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی، ورزشی، آموزشی و اجتماعی از جمله اقداماتی بود که سعی شد در طول این دوران با همکاری سایر نهادها و ادارات در شهرستان برگزار شود.


IMG_5866 (Copy).JPG IMG_5868 (Copy).JPG IMG_5871 (Copy).JPG IMG_5872 (Copy).JPG IMG_5873 (Copy).JPG IMG_5882 (Copy).JPG IMG_5898 (Copy).JPG
بله