نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

از زحمات معاون سابق فرمانداری بافق تجلیل شد

از زحمات معاون سابق فرمانداری بافق تجلیل شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست داخلی کارشناسان فرمانداری بافق با زاده رحمانی فرماندار و پورامینی بخشدار مرکزی برگزار شد.

فرماندار بافق در این نشست که به منظور تجلیل از زحمات 5 ساله محمد علی طالعی در سمت معاون فرمانداری برگزار شد، گفت: بدون تعارف طالعی شخصیتی پر انرژی، مردمی و وقت گذار بود و در تمامی برنامه ها حضور پر رنگی داشت.

محمد زاده رحمانی افزود: وی توانست همانند سایر مسئولیت های قبلی خود در شورای اسلامی شهر بافق و دانشگاه های پیام نور و علمی کاربردی دوران موفقی را پشت سر بگذارد.

فرماندار بافق در پایان با بیان اینکه همه کارکنان و کارمندان در سطوح مختلف اداری بایستی قدردان زحمات اشخاصی باشند که قبلا در مجموعه فعالیت میکردند، عنوان کرد: توصیه ام به تمامی کارکنان این است که همواره باید قدردان زحمات افرادی باشیم که قبلا در راس کار بودند چرا که هر مسئولیتی روزی به پایان می رسد و ما نیز در آینده باید از سمت خود خداحافظی کنیم و افراد قبلی آیندگان باشیم.

معاون سابق فرماندار بافق نیز در این نشست به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در دوران تصدی مسئولیت خود پرداخت و گفت: همواره سعی نمودم تا فراتر از وظیفه در راستای خدمت به مردم و شهر گام بردارم.

محمد علی طالعی افزود: در کنار مسئولیت های سازمانی محوله، هماهنگی و برنامه ریزی در جهت برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی، ورزشی، آموزشی و اجتماعی از جمله اقداماتی بود که سعی شد در طول این دوران با همکاری سایر نهادها و ادارات در شهرستان برگزار شود.