نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

از ظرفیت بیمارستان و شرکت سنگ آهن مرکزی در پلی کلینیک تامین اجتماعی بافق استفاده می شود / راه اندازی درمانگاه داخلی پلی کلینیک تخصصی بافق به زودی

از ظرفیت بیمارستان و شرکت سنگ آهن مرکزی در پلی کلینیک تامین اجتماعی بافق استفاده می شود / راه اندازی درمانگاه داخلی پلی کلینیک تخصصی بافق به زودیبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ دکتر توحیدی فر مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان یزد به همراه  دکتر حیدری رییس پلی کلینیک تخصصی بافق با  زاده رحمانی فرماندار دیدار و گفتگو نمود.

 دکتر محمد حسین توحیدی فر در این دیدار به کادر درمانی موجود در پلی کلینیک تامین اجتماعی اشاره و عنوان داشت: هم اکنون این مجموعه با سه نفرپزشک عمومی، دو نفر دندان پزشک، دو نفر متخصص زنان، یک نفر متخصص اطفال، یک نفر رادیولوژیست و تعدادی از کارشناسان جنبی از جمله آزمایشگاه، ماماییف تزریقات و... مشغول خدمت رسانی به شهروندان بافقی می باشند.

وی افزود: همچنین در حال پیگیری و رایزنی هستیم تا از کادر تخصصی درمانی بیمارستان ولیعصر(عج) و شرکت سنگ آهن مرکزی(بهداری آهنشهر) در پلی کلینیک تامین اجتماعی بهره مند شویم.

مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان یزد همچنین خاطر نشان کرد: با رایزنی های صورت گرفته پزشک متخصص تامین شده و در آینده نزدیک درمانگاه داخلی پلی کلینیک بافق راه اندازی خواهد شد.