نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

استاندار و امام جمعه یزد با خانواده‌های شهدا در بافق دیدار کردند

استاندار و امام جمعه یزد با خانواده‌های شهدا در بافق دیدار کردند


صبح امروز صورت گرفت؛

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در این بازدید که باحضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد ، استاندار ، معاونین استاندار ، مدیران کل ادارات استان یزد ، امام جمعه و فرماندار بافق انجام شد، استاندار یزد با اشاره به نقش خانواده شهدا در ایجاد امنیت کشور اظهار داشت: خانواده‌های شهدا با کسب روزی حلال، فرزندانی تربیت کردند که حافظ امنیت این مرز و بوم شدند و در این راه جان خود را نیز فدا کردند.

"محمدرضا فلاح‌زاده" افزود: خانواده‌های شهدا به واقع چشم و چراغ این ملت هستند و اگر از خودگذشتگی و ایثار آنها نبود، اکنون کشور در چپاول بیگانگان قرار داشت.

 وی خاطرنشان کرد: شهدایی که با فراغ بال و اطاعت از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل جنگیدند، پشتوانه‌ای همچون خانواده‌های خود را داشتند و مادران، پدران و همسران فداکاری همواره حامی آنها بوده‌اند.

فلاح‌زاده تاکید کرد: ملت شریف ایران، مدیون خانواده‌های معظم شهدا هستند و امیدواریم بتوانیم با شناختن راه شهدا و ادامه راه آنها، بخشی از این دین را به خانواده‌های آنها ادا کنیم.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و پس از پیروزی در جنگ تحمیلی، امنیت را برای کشور به ارمغان آورد، خاطرنشان کرد: در سایه این امنیت بود که دستیابی به علم و دانش در بخش‌های مختلف میسر شد و علم و دانش توانست دستاوردهای بسیاری برای کشور به ارمغان آورد.

استاندار یزد، آبادانی کشور و به دنبال آن رشد اقتصادی را از مهم‌ترین دستاوردهای کسب علم و دانش دانست و افزود: همه اینها به دنبال امنیت نصیب ملت و کشور ما شده و این امنیت به جز با خون شهدا، میسر نشده است.

وی تاکید کرد: بی‌شک هرآنچه امروز داریم، مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره قدردان آن باشیم.

امام جمعه یزد نیز در این دیدارها، بر اکرام خانواده‌های شهدا تاکید کرد.

47 اكيپ متشکل از مدیران کل ادارات استان و مسئولان ادارات بافق از 186خانواده شهيد داراي پرونده در شهرستان بافق بازديدکردند.