نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

استاندار یزذ: خدمت کردن به مردم در نظام اسلامی ملاک و معیار ارزش گذاری است

استاندار یزذ: خدمت کردن به مردم در نظام اسلامی ملاک و معیار ارزش گذاری است


استاندار یزذ: خدمت کردن به مردم در نظام اسلامی ملاک و معیار ارزش گذاری است

به گزارش روابط عمومی فرمنداری بافق ، " محمد رضا فلاح زاده " در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح گاز رسانی به بافق افزود: شهدا برای گرفتن رتبه ومقام ، لوح تقدیر و ارزشهای مادی به جبهه های حق علیه باطل نرفتند بلکه آنها به خاطر جلب رضای پروردگار و حفظ ارزشها و دستاوردهای نظام  و انقلاب اسلامی ، از آنچه داشتند گذشتند و جان خود را در راه ارزشهای معنوی و اعتلای مهین اسلامی فدا کردند.

 وی اضافه کرد: در دایره نظام مقدس جمهوری اسلامی مسوولان خادمین مردم اند و باید طوری عمل کنند که دِینشان به مردم ونظام ادا شود.

 فلاح زاده ، به نقل از فرمایشات مقام معظم رهبری ، استاندار را نماینده عالی نظام دانست و گفت : امید است استانداران در این جایگاه مهم به گونه ای رفتار نمایند که در آخرت به خوبی جوابگوی اولیاء ، انبیا، ائمه اطهار و خون پاک شهیدان باشند.

 استاندار یزد به طرح گاز رسانی به بافق هم اشاره کرد و گفت : اجرایی شدن این طرح از مصوبات دور اول سفر هیات دولت به استان است که با تلاش و پیگیری بیش از دوسال از سوی مسوولان استان و شهرستان و نماینده این شهرستان در مجلس به مرحله اجرا رسید وامروز شاهد کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی آن هستیم.

 وی علت تاخیر در اجرای این مصوبه را مشکل اعتبارات و کمبود بودجه ونقدینگی عنوان کرد.

 استاندار یزد اظهار امیدواری کرد با بودجه کافی و تلاش مضاعف شرکت گاز استان یزد این طرح مهم در مدت زمان کوتاه اجرا و به مرحله بهره برداری برسد.

 فلاح زاده ، عمران وآبادانی ، کار واشتغال را از آموزه های دین اسلام خواند و گفت : باید در این راه کوشش کنیم تا ظرفیتهای بلقوه ی صنعتی و معدنی منطقه به فعل در آید.

 وی با بیان اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهاد اقتصادی نام گذاری شده افزود: امنیت ، تعلیم وتربیت ، تامین زیرساختها و سرمایه گذاری از الزامات تحقق جهاد اقتصادی است و شهرستان بافق به لحاظ دارا بودن  معادن غنی و قرار گرفتن در مسیر چها راه ریلی کشور از ظرفیتهای خوبی برای جهاد اقتصادی برخوردار است.

استاندار یزد از شخصیتهای علمی ، سیاسی ، مذهبی وادبی شهرستان بافق نیز یاد کرد و خاطره آنها و 320 شهید این شهرستان را گرامی داشت.

 حجت الاسلا سلیمانی امام جمعه بافق هم در این مراسم ضمن تقدیر از دست اندر کاران امر گاز رسانی به این شهر گزارشی از موقعیت معدنی ،صنعتی ، فرهنگی ، اقلیمی واجتماعی این شهرستان ارائه داد.