نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اعزام بيش از 1100 نفر به مرقد مطهر امام خميني (ره)

اعزام بيش از 1100 نفر به مرقد مطهر امام خميني (ره)


در نشست ستاد برگزاري مراسم ارتحال امام خميني (ره) عنوان شد:

 

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، فرماندار بافق در نشست هماهنگي و تشكيل ستاد برگزاري ارتحال امام خميني (ره) كه در فرمانداري بافق برگزار شد ضمن گراميداشت ياد و خاطره امام راحل با بيان اهميت برگزاري هر چه باشكوهتر مراسم سالگرد ارتحال امام گفت: دشمنان نظام شاهد اجراي مراسم سالگرد هستند كه ببينند مردم ايران چقدر به راه امام وفا دارند. لذا برگزاري هر چه باشكوهتر مراسم سالگرد ارتحال امام دشمنان نظام را مايوس خواهد كرد.  

 

 

حسين ندافيان خاطر نشان كرد : دشمنان از نفوذ معنوي انقلاب اسلامي در دنيا شديداً نگرانند و هر اقدام انقلابي در هر گوشه‌اي از دنيا را متاثر از انقلاب ايران مي‌دانند. وي وجود نظام و انقلاب اسلامي را در سايه عظمت امام راحل برشمرد و خواستار حضور چشمگير مردم و مسئولين در مراسم شهرستان و هم چنين اعزام كاروان به مرقد امام راحل (ره) شد.

در اين نشست سرهنگ باقيان فرمانده سپاه ناحيه بافق نيز در سخناني گفت: در سال گذشته شهرستان بافق بيش از 1000 نفر از همشهريان را به مرقد مطهر امام (ره) اعزام كرد و بيش بيني امسال اين است كه اين رقم به 1200نفر برسد و اين براي شهرستان افتخاري است لذا با توجه به موقعيت حساس كشور برگزاري مراسمات سالگرد ارتحال امام در سطح شهرستان و همچنين حضور پرشور در صحنه سياسي در مرقد امام راحل را ضروري برشمرد.