نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اعضاي شوراي سياستگذاري كنگره وحشي بافقي تعيين شدند.

اعضاي شوراي سياستگذاري كنگره وحشي بافقي تعيين شدند.


در نخستين جلسه شوراي فرهنگ در سال جديد

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ،در نخستين نشست شوراي فرهنگ عمومي شهرستان بافق در سال 91 ، كه با حضور امام جمعه ، فرماندار و اعضاي شوراي فرهنگ شهرستان بافق در محل اداره فرهنگ و ارشاد بافق برگزار شد، اعضاي شوراي سياستگذاري كنگره وحشي بافقي ‌مشخص و معرفي شدند.

امام جمعه بافق در اين جلسه ضمن نكوداشت ياد و خاطره شاعر قرن دهم ، كمال الدين محمد وحشي بافقي گفت: اين شعار پرآوازه كه صاحب آثار گرانبهايي است متعلق به بافق نيست بلكه ايران اسلامي كه مهد فرهنگ و ادب و تمدن است به اينگونه فرزانه گان مي بالد.

حجت الاسلام سيد جواد سليماني همچنين با اشاره به برگزاري كنگره سراسري وحشي بافقي افزود: اين كنگره با همكاري و هماهنگي مسئولان استان و شهرستان و با حضور فرهيختگان و علاقمندان به شعر و ادب پارسي امسال در زادگاهش برگزار مي شود .

رئيس شوراي فرهنگ عمومي شهرستان بافق، همدلي و همفكري همه دستگاههاي اجرايي را براي برگزاري هرچه باشكوهتر كنگره اين شاعر نامدار خوستار شد.

فرماندار بافق هم در اين نشست با اشاره به تعيين وظايف اعضاي كارگروه اين كنگره گفت: همه اعضاي كميته هاي هفتگانه بايد از هم اكنون با برنامه ريزي صحيح نسبت به انجام وظايف محوله اقدام نمايد.

"حسين ندافيان" با بيان اينكه نقش كميته اطلاع رساني در اين خصوص از اهميت خاصي برخوردار است افزود: آنچه كه لازم است از هم اينك در اولويت كاري دبيرخانه اين كنگره قرار گيرد ، مقوله تبليغات و اطلاع رساني است .

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامي بافق نيز با تشكر از حضور اعضاء در اين نشست ضمن ارائه گزارشي از برنامه ها و روند اجراي امور مربوط به كنگره وحشي بافقي گفت: با همفكري انديشمندان و صاحب نظران عرصه فرهنگ و ادب اين شهرستان تا به حال هفت كميته در زمينه هاي مختلف براي كيفيت برگزاري اين كنگره تشكيل شده است.

"عذرا كريمي" به تشريح برخي از وظايف اين كميته ها پرداخت و افزود: كميته هاي اجرايي ، علمي  و انتشارات ، روابط عمومي و تبليغات ، تداركات و پشتيباني ، دانش آموزي، افتتاحيه و اختتاميه و حراست از جمله اين كميته ها هستند كه بايد زير نظر شوراي سياستگذاري كنگره ملي وحشي بافقي فعاليت كنند.

در ابتداي اين نشست همچنين اعضاي عالي شوراي سياستگذاري اين كنگره تعيين و شرح وظايف آنها ابلاغ شد.

 

گروه خبري :عسكري / عبداللهي