نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستا‌های دهستان کوشک بافق

آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستا‌های دهستان کوشک بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ علی اکبر میدان شاهی در حاشیه مراسم کلنگ زنی گاز رسانی به روستاهای دهستان کوشک بافق گفت: عملیات گازرسانی به روستا‌های کوشک بافق و چهار روستای بهاباد با اعتباری بالغ ۱۲۰میلیارد ریال آغاز شد.
میدان شاهی افزود: این پروژه شامل اجرای ۸۹کیلومتر شبکه توزیع، اجرای۲۰ کیلومتر خط تغذیه، نصب سه دستگاه درون شهری سی جی اس و تی بی اس و قابلیت نصب ۸۰۰ انشعاب خانگی و تجاری، می‌باشد.

محمد علی طالبی استاندار یزد نیز در حاشیه این مراسم گفت: با مشارکت اهالی روستاها و دولت، قطعا اقدامات خوبی در راستای توسعه هرچه بیشتر و بهتر روستاها انجام خواهد شد.

طالبی با اشاره به اهمیت روستای کوشک بافق، ادامه داد: این منطقه به نوعی نقطه تلاقی جاده‌های بافق_بهاباد و بافق_کوهبنان است.
استاندار یزد با بیان اینکه طرح ها و پروژه‌های شرکت گاز با سرعت و دقت زیادی اجرایی می شود اظهارداشت: امیدواریم عملیات  گازرسانی این مناطق تا قبل از زمستان سال آینده به بهره برداری برسد.

شایان ذکر است که با اتمام پروژه گازرسانی به روستای کوشک، بافق به یکی از شهرستان‌های سبز کشور تبدیل می‌شود و هزار خانوار این روستا از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.