نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افتتاح دفتر جامعه معلولین از تشکل ها بهزیستی شهرستان بافق

افتتاح دفتر جامعه معلولین از تشکل ها بهزیستی شهرستان بافق


افتتاح دفتر جامعه معلولین از تشکل ها بهزیستی شهرستان بافق

به مناسبت سی یکمین سالگرد ایام ا... دهه فجر  انقلاب اسلامی ایران مراسمی با حضور دکتر محمد حسین رحیمی نسب مدیر کل سازمان بهزیستی استان و معاون مشارکت مردمی و معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان و رئیس اداره بهزیستی و معاون فرماندار و چند تن از مسئولان ادارات و مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی شهرستان بافق دفتر و سالنی با زیر بنائی به وسعت 237 متر مربع شامل بخش اداری و سالن اجتماعات و ورزشی با صرف هزینه ای بالغ بر 200 میلیون ریال از محل اعتبارات سازمان بهزیستی و مشارکت از خیرین  و شرکت سنگ آهن مرکزی بافق احداث شده افتتاح گردید.
ابوالفضل شاهپورزاده مسئول این تشکل هدف از راه اندازی این تشکل را ارائه خدمات توانبخشی و ایجاد روحیه نشاط و خود باوری و برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی معلولین و فعالیتهای ورزشی و توانمندسازی و راههای پیشگیری از معلولیت را از جمله اهداف مهم این تشکل توصیف کرد.
مدیر کل سازمان بهزیستی استان با اشاره به سیاست کلی سازمان مبنی بر کاهش ورودی ( معلولیت) و افزایش خروجی (معلولیت) به جامعه گفت: ما امیدواریم راه اندازی این گونه تشکل ها بتواند سازمان را در پیگیری و به سرانجام رساندن این سیاست کلی یاری رساند.
دکتر رحیمی نسب، تلاش برای توانمند سازی معلولان را یک حرکت زیر بنایی خواند و افزود: معلولان خود باید این باور را در جامعه ایجاد نمایند که معلولیت، محدودیت نیست و معلولین می توانند کار های بزرگی انجام دهند.