نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افتتاح دفتر نمايندگي شفا در بافق

افتتاح دفتر نمايندگي شفا در بافقبه گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ،‌ در مراسمي که با حضور حجه الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق و مسئولین شهرستان برگزار شد، "حجه الاسلام سلیمانی" در سخنانی ضمن تحسین این حرکت نو و ارزشمند ارائه ی اموزشهای پیش از ازدواج خصوصاً برای دختران جوان قبل از ورود به عرصه ازدواج تأکید کرد.

وی همچنین ارائه ی آموزش های لازم و فرهنگسازی ویژه والدین را نیز یادآور شد و گفت :انتظار می رود شبکه فعالین ازدواج به این دو گروه در حوزه آموزش توجه کند.

سليماني در بخش دیگری از صحبت ها به ضرورت حمایت از قشر آسیب پذیر و آبرومند جامعه اشاره کرد و افزود : مجمع خیرین ازدواج می بایست به زودی راه اندازی شود و با اطلاع رسانی و فرهنگسازی هزینه هایی که برخی از خیرین عزیز در امور غیرضروری انجام می دهند به سمت امر مقدس ازدواج سوق داده شود.

در ابتدای این مراسم پارسانیا ضمن تشریح اهداف راه اندازی شفا به عنوان مجموعه ای پیگیر جهت تسهیل ازدواج جوانان و فرهنگسازی بر تلاش همه جانبه بخش دولتی و غیردولتی جهت رسیدن به اهداف اشاره کرد و افزود : چنانچه تمامی ظرفیت های دولتی و مردمی در این حوزه به عرصه عمل بیایند، می توانیم شاهد شکل گیری حرکت عظیم فرهنگی باشیم.

وی فعالیت شفا در شهرستان ها را در بخش های آموزش، مشاوره تخصصی در حوزه ازدواج و خانواده، تولیدات فرهنگی و تسهیلات عنوان کرد و افزود : با ارائه ی مشوق ها و تسهیلات ضمن حمایت مادی از جوانان در ابتدای زندگی در عرصه ی ارائه ی آموزش های لازم به این عزیزان نیز می توان گام های بهتری برداشت که نمونه اجرایی این طرح در مرکز استان پیاده شده است و در شهرستان ها نیز همین روال دنبال می شود.

شایان ذکر است نمایندگی شفا در شهرستان بافق روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرایی جوانان، زوج های جوان و خانواده های عزیز می باشد.