نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افتتاح رواق دارالسلام امام زاده عبدالله (ع) بافق

افتتاح رواق دارالسلام امام زاده عبدالله (ع) بافقدرفضایی آکنده از معنویت با حضور حجت السلام والمسلین راشد یزدی از رواق دارالسلام امام زاده عبدالله بافق پرده برداری شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، این رواق به همت هیئت امناء استان مقدس امام زاده عبدالله بافق و همکاری یک خیر بافقی توسط استاد امیر مسعوداحمدی از آیینه کاران نامی کشور انجام شده است .

در این مراسم باشکوه که جمعی از مسولان استان و شهرستان و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی با اشاره به اهمیت محبت اهل بیت (ع) اظهارداشت : محبت اهل بیت از سایر محبت ها جداست و حب محبوب خدا حب خداوند است .

وی با بیان اینکه انسان باید برای رسیدن به کمالان از صادقین پیروی کندافزود: ایمان و تقوی شرط لازم انسان مومن است و پیروی از صادقین شرط کافی این سیر و سلوک است .

راشد یزدی همچنین از ولایتمداری و علاقه مردم شهرستان بافق به اهل بیت (ع) تقدیر کرد و بیان داشت : بهره گیری از فیوضات امامزاده عبدلله برای مردم بافق افتخاری بزرگ است .

در ابتدای این مراسم نیز مسئول هیئت امناء امامزاده عبدالله (ع) بافق با ارائه گزارشی از چگونگی مراحل آینه کاری رواق، از ولی الله فلاح، خیّر و بانی هزینه های ساخت رواق دارالسلام تقدیر کرد.

حجت الاسلام سید علی طباطبایی گفت: فعالیت عمرانی و فرهنگی آستان مقدس امام زاده عبدالله به همت مردم ولایی شهرستان بافق انجام می شود.

در این مراسم ویژه همچنین از برگزیدگان مرحله شهرستانی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف بافق با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.