نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افتتاح مدرسه خادمیان پرونده مدرسه دو شیفتی در بافق را بست

افتتاح مدرسه خادمیان پرونده مدرسه دو شیفتی در بافق را بستبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ مراسم افتتاح آموزشگاه خیّری زنده یاد علی محمد خادمیان صبح روز چهارشنبه چهارم مهرماه، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و مدیرکل توسعه تجهیز و نوسازی مدارس استان یزد، امام جمعه و فرماندار بافق، ،مدیر و معاونین آموزش و پرورش، رؤسای شهر و شهرستان،بخشدار و جمعی دیگر از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان بافق در این آیین با بیان اینکه افتتاح مدرسه زنده یاد خادمیان از ویژگی های خاصی برخوردار است، گفت: مدرسه از جمله پروژه هایی بود که مانند برخی پروژه ها و طرح های دیگر از سال ها پیش بر روی زمین مانده و حدود ١۴ سال از زمان شروع احداث آن می گذشت.

زاده رحمانی ضمن تقدیر از تلاش و زحمات پیمانکار این طرح و دیگر عوامل اظهار داشت: برای ساخت مدرسه ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه ۳۰ درصد مراحل اولیه ساخت توسط خیر انجام شد عنوان کرد: با پیگیری های شهرستان طرح با همکاری نوسازی مدارس به پایان رسید.

زاده رحمانی افتتاح مدرسه خادمیان را نقطه عطف شهرستان عنوان کرد و یادآور شد:پرونده مدرسه دو شیفتی با اجرای این طرح بسته شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اخلاق مداری پیمانکار و اتمام طرح در موعد مقرر تصریح کرد: با توجه به اینکه پیمانکار علم به تعطیلی پروژه درطول چند سال و نبود بودجه کافی داشته، ولی باز هم از ساخت مدرسه امتناع نکرده است.

فرماندار بافق همچنین به مطالبات پیمانکار اشاره ای کرد و گفت: امیدواریم با همکاری و درایت مسوولان استان مبلغ بدهی نیز بزودی پرداخت شود.

نیک محضر پیمانکار ساخت مدرسه زنده یاد خادمیان نیز در ادامه این گفتگو بیان داشت: بدون تردید اگر نبود همدلی و همراهی و پیگیری خادمان بی منتی که در این عرصه نقش آفرینی کردند امروز ناظر به بار نشستن این پروژه بعد از چند سال نبودیم .

وی گفت: برخود فرض و لازم میدانم از زحمات و همراهی فرماندار، مدیرکل نوسازی مدارس ‌و مدیران فعلی و سابق آموزش و پرورش بافق ‌و نیروهای تحت مدیریت خود که از یزد به بافق عزیمت و ارائه خدمت داشتند و تمام عزیزانی که به هر نحو تشریک مساعی کردند تشکر و قدردانی نمایم.