نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افتتاح همزمان 66 واحد مسکونی مددجویی استان یزد در شهرستان بافق

افتتاح همزمان 66 واحد مسکونی مددجویی استان یزد در شهرستان بافق


افتتاح همزمان 66 واحد مسکونی مددجویی استان یزد در شهرستان بافق

66 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان یزد در بافق افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

رئیس سازمان بهزیستی استان یزد در مراسم بهره برداری از 17 باب از این واحدهای مسکونی در شهرستان بافق که با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار ،رئیس شورای اسلامی شهر بافق و جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد گفت : هر کدام از این واحدها حدود 150 متر مربع مساحت و 80 متر مربع زیر بنا دارد و به طور متوسط برای ساخت هر کدام 200 میلیون ريال هزینه شده است .

رحیمی نسب افزود: برای ساخت این واحدهای مسکونی 700 میلیون تومان از منابع دولتی و مابقی از منابع خیرین و مشارکت مددجویان تامین و پرداخت شده است .وی با بیان اینکه از سال 85 ساخت تعداد 1060 واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان یزد در دستور کار قرار گرفته است افزود:تا کنون 560 واحد افتتاح و مابقی تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد .

رئیس سازمان بهزیستی استان یزد با اشاره به اینکه تا قبل از سال 85 در شهرستان بافق هیچ گونه بحث ساخت مسکن مددجویی مطرح نبوده اظهار داشت : در حال حاضر 70 واحد مسکونی مددجویی در این شهرستان در دست احداث است که امروز شاهد بهره برداری از 17 واحد آن هستیم .

وی با تاکید بر اینکه از اول انقلاب تا سال 84 در بهزیستی استان یزد مجموعا 200 واحد مسکونی برای مددجویان استان ساخته شده است گفت : با تکمیل و بهره برداری از 1060 واحد مسکونی مددجویی تا پایان امسال در بحث مسکن شاهد رشد 500 در صددی خواهیم بود .

رحیمی نسب اضافه کرد در استان یزد 2 هزار و 500 مددجو فاقد مسکن هستند که برای تامین مسکن آنها مبلغی بالغ بر 500 میلیارد ريال نیاز است . .ی خاط نشان کرد در حال حاضر 43 هزار مدد جو از خدمات بهزیستی استان یزد بهره مند هستند .