نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افتتاح پروژه آب آشامیدنی روستای الهیه با اعتبار 350 میلیون ريال

افتتاح پروژه آب آشامیدنی روستای الهیه با اعتبار 350 میلیون ريالبه گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی بافق، جواد فلاح در مراسم افتتاح پروژه های هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی اظهار داشت: پروژه تامین آب آشامیدنی روستای الهیه بافق با اعتباری معادل 350 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی، پروژه تامین آب روستای الهیه بافق با حضور معاون مدیریت بحران استانداری یزد، بخشدار و جمعی از مدیران شهرستان بافق مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

رئیس شرکت آب و فاضلاب روستایی بافق عنوان کرد: برای آبرسانی به این روستا، مبلغ 350 میلیون ریال از محل اعتبارات خشکسالی و استانی تامین و هزینه شده است.

فلاح همچنین با اشاره به عملیات طرح این پروژه خاطرنشان کرد: این پروژه با عملیات طرح شبکه توزیع به طول هزار و 600 متر، ساخت مخزن 50 متر مکعبی، اجرای خط انتقال 3هزار و 200 متری و برق و تاسیسات پمپاژ، 30خانوار روستایی بافق را زیر پوشش خود قرار داده است.

وی عنوان کرد: تاسیسات پمپاژ این پروژه از نوع شبکه تحت فشار و پمپ دور متغیر است که برای نخستین بار در استان اجرا شده است.