نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افتتاح یکصدو نود و نهمین فروشگاه زنجیره ای رفاه کشور در بافق

افتتاح یکصدو نود و نهمین فروشگاه زنجیره ای رفاه کشور در بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، پانزدهمین فروشگاه زنجیره ای رفاه استان یزد با حضور معاون شرکت فروشگاههای رفاه کشور ، امام جمعه ، معاونت فرمانداری ، مدیر عامل شرکت سنگ آهن و برخی از مسئولان محلی افتتاح شد.

معاونت توسعه و عمران شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور در آیین افتتاح فروشگاه رفاه بافق با اشاره به تولید، توزیع و مصرف‌کننده به عنوان سه عامل اصلی در علم اقتصاد، نقش و کارکرد این سه حلقه را در ساماندهی سیستم توزیع و گردش کالا بسیار اساسی دانست و گفت: جلوگیری از انباشت کالاها، حذف واسطه‌ها و عرضه اجناس استاندارد با قیمت مناسب از مزایای سیستم نوین توزیع کالا است که توسعه فروشگاه‌های رفاه در راستای این اهداف و در جهت تأمین رضایتمندی مشتریان از کالاها و نحوه خدمات صورت می‌پذیرد.

به گفته "علیرضا پور سلمان" شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در سال ۱374 به ثبت رسید و فعالیت خود را آغاز کرد و در جریان فعالیت بيش از هفت هزار نوع كالا در گروه‌هاي مواد غذايي و آشاميدني، لوازم خانگي، پوشاك و منسوجات، لوازم بهداشتي و آرايشي و همچنين لوازم فرهنگي و اداري به مشتريان فروشگاه‌هاي رفاه عرضه مي‌شود.

وی با اشاره به تخفیف 5 – 35 درصدی کالاهای اساسی در آستانه سال جدید اظهار داشت: از آنجا که لحاظ کردن تخفیف کالایی از عوامل موثر در گردش کالا است، در کلیه فروشگاه‌های رفاه طرح تخفیف روی کالاهای اساسی خانوار اعمال می‌شود تا اقشار گوناگون جامعه با خرید از این فروشگاه‌ها، دست پر خارج شوند و با صرف هزینه مناسب سبد کالایی خود را تأمین کنند.

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی انجمن صنفی کارگران بافق در خصوص آماده سازی و راه اندازی نخستین فروشگاه زنجیره‌ای رفاه بافق گفت: فروشگاه زنجیره ای رفاه شهرستان در مساحت 550 متر مربع با 350 میلیون تومان اعتبار با مساعدت شرکت تعاونی انجمن صنفی کارگران بافق و مشارکت شرکت فروشگاههای زنجیره ای رفاه کشور ایجاد شده است.

"عباس سعیدیان" تأکید کرد: فروشگاه رفاه به دلیل اینکه مستقیماً زیر نظر ناظران مجمع امور صنفی و تعزیرات حکومتی فعالیت می‌کند در خدمات‌دهی به شهروندان موفق‌تر از دیگر مراکز عرضه مستقیم کالا است.