نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افزایش سه شعبه اخذ رای انتخابات امسال شهرستان بافق نسبت به دوره گذشته

افزایش سه شعبه اخذ رای انتخابات امسال شهرستان بافق نسبت به دوره گذشتهبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق؛ فرماندار و رییس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان بافق به همراه مسئول و سایر اعضای ستاد انتخابات شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار بافق در این نشست به بیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری انتخابات در امسال پرداخت و عنوان داشت: طبق تقویم انتخابات و دستور وزیر کشور ستاد انتخابات و هیئت اجرایی درشهرستان در هفته های گذشته مطابق برنامه زمانبندی تشکیل شد.

محمد زاده رحمانی در ادامه ضمن معرفی اعضای ستاد انتخابات شهرستان، وظایف هرکدام از اعضا تشریح نمود و عنوان داشت: خوشبختانه بافق در پیشبرد برنامه های انخابات طبق گفته و رصد مسئولان در مرکز استان، برنامه های شهرستان را پیشتاز عنوان نمودند.

وی همچنین با اشاره به تعداد شعب اخذ رای در شهرستان و افزایش 3 شعبه در انتخابات امسال گفت: در انتخابات سال جاری تعداد شعب از 35 شعبه در دوره قبل به 38 شعبه افزایش یافته است.

زاده رحمانی در پایان با بیان اینکه همه دستگاه ها و ادارات شهرستان آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه در اسفند ماه هستند، افزود: همه تمهیدات و پیش بینی های لازم اتخاذ شده تا حضور حداکثری و باشکوه مردم همانند سال های قبل در شهرستان رقم بخورد.