نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

افزون بر 30 میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده در بافق وصول شد

افزون بر 30 میلیارد ریال مالیات بر ارزش افزوده در بافق وصول شد


رئیس اداره امور مالیاتی بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، "کاظم شهیدزاده"در این باره اظهار داشت: در سه ماهه نخست امسال، معادل 30 میلیارد و 300 میلیون ریال مالیات بر ارزش افزوده از معادن و واحدهای تولیدی، صنعتی و سایر مشاغل شهرستان بافق وصول شده است.

رئیس امور مالیاتی بافق گفت: وصول این نوع مالیات نسبت به مدت مشابه سال قبل بالغ بر 350 درصد افزایش دارد.

وی با بیان اینکه مالیات وصول شده به شهرداری بافق و دهیاری‌های بخش مرکزی این شهرستان پرداخت شده است، تصریح کرد: وجوه حاصل از وصول مالیات بر ارزش افزوده، فقط در راستای عمران و آبادانی شهر و روستا هزینه می‌شود.

شهیدزاده، پرداخت مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری و دهیاری‌های بافق را موجب تثبیت اقتصاد منطقه دانست و افزود: ایجاد اشتغال پایدار، رشد اقتصادی متوازن و بهبود رفاه اجتماعی مردم شهر و روستا از اهداف پرداخت این مالیات به متولیان امور شهر و روستاست.

وی شهرستان بافق را مشتمل بر یک شهر و 13 دهیاری مصوب خواند و افزود: در دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا، تعداد دهیاری‌های این شهرستان به دو برابر افزایش خواهد یافت.

رئیس اداره امور مالیاتی بافق، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران را بزرگترین پرداخت کننده مالیات بر ارزش افزوده این شهرستان اعلام کرد و گفت: معادن فسفات آسفوردی، سرب کوشک، سنگ آهن سه چاهون، میشدوان و مشاغل تولیدی، توزیعی و خدماتی در ردیف‌های بعدی قرار دارند.