نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اقامه نماز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

اقامه نماز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی بافق


اقامه نماز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

به مناسبت 27 آذر روز وحدت حوزه و دانشگاه نماز عبادی – سیاسی این هفته شهرستان بافق در مسجد ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی ، اقامه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق ، حجت الاسلام سلیمانی ، امام جمعه بافق ، وحدت حوزه و دانشگاه را نیاز ضروری برای تحقق اسلام ناب محمدی در جامعه دانست و این وحدت را احترام به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل برشمرد.

امام جمعه بافق وحدت حوزه و دانشگاه را ضرورت تحقق اسلام ناب محمدی عنوان کرد و افزود: وحدت و همکاری این دو پایگاه فکری ـ فرهنگی جامعه، برای حفظ فرهنگ اصیل در مقابل هجوم ارزش‌های غربی، ضروری است و بدون این وحدت جامعه راه به جایی نمی‌برد.

سلیمانی، استحکام پایه‌های نظام و حکومت را مدیون وحدت حوزه و دانشگاه دانست و خاطرنشان کرد: در طول عمر انقلاب اسلامی حوزه و دانشگاه در کنار هم چهره‌های وارسته‌ای را تربیت کرده‌اند که امروز در سنگرهای حساس نظام در حال خدمت به انقلاب هستند.

وی با اشاره به جایگاه و نقش خطیر روحانیت و دانشجویان در وضعیت کنونی جامعه، عنوان کرد: روحانی و دانشجو با درک موقعیت حساس و مهم خود همواره نقش خود را در انقلاب حفظ کرده‌اند و پیشاپیش سایر اقشار برای ایفای مسئولیت‌های خویش وارد عمل شده‌اند.

سلیمانی با تاکید بر تحکیم این وحدت بیان کرد: همه باید برای پاسداشت اندیشه‌های امام خمینی (ره) به عنوان بنیانگذار وحدت حوزه و دانشگاه تلاش کنیم.

وی همچنین با اشاره به دیدار اعضای ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی با مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار حقیقت حماسه نهم دی که همان حضور گسترده و ایمان و اعتقاد مردم بود را تبیین کردند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: این حماسه که همان ایمان به تحقق وعده‌های الهی است باید به صورت حرکتی عظیم و ماندگار گرامی داشته شود.

همچنین امسال دانشگاه آزاد اسلامی بافق اقدام به برپایی نمایشگاهی از توانمندهای پژوهشی و هنری خود در جنب مسجد این دانشگاه نموده بود که با استقبال روبرو شد.