امام جمعه بافق : اعتراض مردم بافق بخاطر عملی نشدن وعده های مسئولین است

شناسه : 3200177

امام جمعه بافق : اعتراض مردم بافق بخاطر عملی نشدن وعده های مسئولین است
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در آئین عبادی سیاسی نمازجمعه بافق پیرامون مسئله اعتقادات دینی اظهار کرد: برخی دنیا طلب هستند، با توجیه به فساد در جامعه می‌پردازند و به نوعی می‌خواهند به وسیله دین اهداف شان را جامه عمل بپوشانند.

وی اضافه کرد: به سخره گرفتن دین توسط این عده، یکی از ۱۰ عاملی است که می‌تواند دین را تهدید کند.

امام جمعه بافق با تاکید بر اینکه نباید دین را به بازی گرفت، گفت: ما در مقابل حفظ دین اسلام مسئول هستیم، تاریخ گواه است که چه علما و فضلایی همانند شیخ فضل الله نوری برای اینکه به اسلام ضربه وارد نشود، ایثار کرده و مقابل استعمارگران ایستادند.

سلیمانی با عرض تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت امام هفتم شیعیان، به تشریح سیره زندگانی ایشان پرداخت و عنوان کرد: حضرت امام موسی کاظم علیه السلام  با اینکه در یک زندان مخوف گرفتار بودند اما در آن حال دست از مبارزه علیه ظالم برنداشتند و به وسیله یاران خود اوضاع را کنترل می‌کردند.

سلیمانی بعثت حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را یادآور شد و اظهار کرد: حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم برای تزکیه جامعه مبعوث شدند و این عمل را نیز انجام دادند.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر، بیان کرد: عملیات بیت المقدس برای ما ایرانیان افتخار آمیز بود و سبب شد تا جهانیان با یک دیدگاه دیگر ما را نظاره کنند.

امام جمعه بافق افزود: حصول موفقیت در این عملیات بخاطر دلاورمردی نیروهای سپاه‌، ارتش و بسیج بود که یک صدا وارد صحنه شدند و از ۴۰ تا ۸۰ درصد لشکرهای صدام را نابود کردند.

سلیمانی به جریان خصوصی‌سازی شرکت سنگ آهن مرکزی اشاره کرد و گفت: آقایان چند سال قبل به دنبال خصوصی‌سازی بودند، مسائلی مطرح شد، مسئولان وارد جریان شدند و مسئله متوقف شد منتها اخیرا به عنوان اینکه دولت دیونی دارد، مجددا بحث خصوصی‌سازی را مطرح نمودند.

وی اضافه کرد: ما خواسته‌هایی داشتیم که یک ماه قبل طی نامه‌ای با امضاء نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، اعضای شورای شهر و خود بنده به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده است.

سلیمانی ضمن محترم شمردن اصل ۴۴ قانون اساسی، بیان کرد: اعتراض مردم بافق در زمینه خصوصی‌سازی برای این است که متاسفانه مسئولان وعده‌هایی ارائه کردند که عملی نشده است.

وی اظهار کرد: برخی می‌گویند معدن جزو انفال است و برخی این مطلب را رد می‌کنند، همین باعث ایجاد مشکل شده است، اگر انفال است باید خواسته‌های به حق مردم مظلوم بافق لحاظ شود و اگر هم جزو انفال نیست، دیدگاه مقام معظم رهبری در بالای سر ما جای دارد.

امام جمعه بافق افزود: درخواست ما این است که حداقل ۱۵ درصد از سهام این شرکت را در اختیار بافق قرار دهند تا به وسیله آن هم بتوان شهر را توسعه داد و هم اینکه وعده‌هایی که روی کارخانه فولاد و گندله‌سازی ارائه شده عملی شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم و کارگران بافق متدین و انقلابی هستند، حضور این مردم در تمامی صحنه‌ها به ویژه صحنه‌های سیاسی زبانزد خاص و عام است و هیچ یک از خواسته‌هایشان مغایر با حقشان نیست.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


lplnjrd
...
0 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۰۴
محمد
...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۰۰