نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

امام جمعه بافق رای خود را به صندوق انداخت

امام جمعه بافق رای خود را به صندوق انداخت


در روز انتخابات نهم ؛
 امام جمعه بافق لحظاتی قبل در دبيرستان فارابي  آهنشهر بافق حاضر شد و رای خود را به صندوق انداخت.
حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در حاشیه برگزاری  در گفت و گو با خبرنگار ما در بافق اظهار داشت: حضور با شکوه مردم در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی نشانگر اقتدار ملی ماست و برای همه کشورهای مسلمان یک ارمغان است.
وی افزود: حضور در انتخابات به عنوان یکی از وظایف و حقوق شرعی و اجتماعی خود برای دستیابی به آینده بهتر و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی ایران برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب است.
سلیمانی خاطرنشان کرد: شرایط ویژه منطقه و مسئله بیداری اسلامی که به تأسی از انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته است و تلاش حداکثری استکبار جهانی برای مخدوش کردن چهره ناب انقلاب اسلامی به عنوان الگوی این حرکت های اسلامی اهمیت این انتخابات را دو چندان می کند و آن را به یکی از حساس ترین انتخابات در طول حیات انقلاب تبدیل کرده است.
امام جمعه بافق تصریح کرد: ایران اسلامی ما هم‌اکنون با توانمندی تمام راه‌ پیشرفت و اعتلا را در پیش گرفته است و ما این حرکت را مدیون رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در تصمیم‌های درست و چاره‌اندیشی مناسب در مقابله با فتنه‌های داخلی و خارجی هستیم.
وی با یادآوری اهداف شوم دشمنان نظام در خدشه دار کردن انتخابات آینده عنوان کرد: دشمن قصد دارد امنیت انتخابات مجلس را برهم زند که همه مسئولان و مردم باید هوشیار باشند.
سلیمانی گفت: امروز دشمن با دامن زدن به اختلافات و ملتهب نشان دادن فضای سیاسی کشور و زیر سئوال بردن سلامت انتخابات و ترویج عدم اعتماد مردم به نظام در پی ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
گروه خبري : اصغر عسكري/محمد علي عبداللهي