نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

امام جمعه بافق رای خود را به صندوق انداخت

امام جمعه بافق رای خود را به صندوق انداختبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق ، "حجت‌الاسلام سیدجواد سلیمانی" در حاشیه برگزاری انتخابات در مسجد جامع بافق اظهار داشت: حضور در انتخابات به عنوان یکی از وظایف و حقوق شرعی و اجتماعی خود برای دست‌یابی به آینده بهتر و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران برای پاسداری از ارزش‌های انقلاب است.

وی افزود: شرایط ویژه منطقه و مسئله بیداری اسلامی که به تأسی از انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته است و تلاش حداکثری استکبار جهانی برای مخدوش کردن چهره ناب انقلاب اسلامی به عنوان الگوی این حرکت‌های اسلامی اهمیت این انتخابات را دوچندان می‌کند و آن را به یکی از حساس‌ترین انتخابات در طول حیات انقلاب تبدیل کرده است.

امام جمعه بافق تصریح کرد: ایران اسلامی ما هم‌اکنون با توانمندی تمام راه‌ پیشرفت و اعتلاء را در پیش گرفته است و ما این حرکت را مدیون رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در تصمیم‌های درست و چاره‌اندیشی مناسب در مقابله با فتنه‌های داخلی و خارجی هستیم.

وی با یادآوری اهداف شوم دشمنان نظام در خدشه‌دار کردن انتخابات آینده عنوان کرد: دشمن قصد دارد امنیت انتخابات مجلس را برهم زند که همه مسئولان و مردم باید هوشیار باشند.

سلیمانی گفت: امروز دشمن با دامن زدن به اختلافات و ملتهب نشان دادن فضای سیاسی کشور و زیر سئوال بردن سلامت انتخابات و ترویج عدم اعتماد مردم به نظام در پی ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه بافق گفت: حضور باشکوه مردم در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی نشانگر اقتدار ملی ماست و برای همه کشورهای مسلمان یک ارمغان است.