امام جمعه بافق : سایت خصوصی سازی بالاتر است یا حرف معاون اول رئیس جمهور

شناسه : 3057988

امام جمعه بافق : سایت خصوصی سازی بالاتر است یا حرف معاون اول رئیس جمهور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی در بخشی از سخنان خود در مورد مسائل خصوصی سازی و درج اطلاعیه واگذاری معادن بافق در سایت خصوصی سازی کشور خطاب به این سایت گفت: آیا مطلب این سایت بالاتر است یا حرف معاون اول رئیس جمهور که در مورد توقف خصوصی سازی دستور داده است؟

امام جمعه بافق خاطرنشان کرد: در نامه معاون اول رئیس جمهور نوشته شده است که به دلیل محرومیت بافق، بحث خصوصی‌سازی معدن باید با هماهنگی مسئولان شهرستان و استان باید این موضوع انجام شود.

وی بیان داشت: جایگاه کدام بالاتر است چرا می‌خواهید شهر را متزلزل کنید، خواسته‌های مردم و مسئولان نوشته شده و در اختیار مسئولان استان قرار گرفته که امیدواریم عملی شود.

امام جمعه بافق افزود: سایت خصوصی سازی موج ایجاد می‌کند و چه حقی دارد که این کار را انجام دهد، سایتی که اصلا از مشکلات بافق و مردم این شهر خبر ندارد.

حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه بافق با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از متولیان فرهنگی کشور خواست تا در زمینه تحقق این شعار به ویژه در بحث فرهنگ از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن تلاش می‌کند اعتقادات جامعه را متزلزل کند، بیان داشت: نباید اجازه دهیم دشمنان با اعتقادات و مسائل دینی و اسلامی مردم بازی کنند.

امام جمعه بافق تاکید کرد: تا روزی که رهبر فرزانه انقلاب از دولت دفاع می‌کند ما هم طرفدار دولتیم و همه ائمه جمعه تلاش می‌کنند تا دولت مصمم و قوی به کار خود ادامه دهد و برای دولتمردان ارزش قائلیم.

سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کنسرت‌هایی که در گوشه و کنار کشور و استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: برخی حرکت‌هایی که انجام می‌شود، فرهنگ اسلامی را متزلزل می‌کند و این اصولی نیست که عده‌ای بیایند و بخواهند با ساز و نواختن فرهنگ را اشاعه دهند.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد در داخل کشور هم قصد دارند به گونه‌ای بی‌بند و باری را ترویج دهند، بیان داشت: اگر در مسائل دینی بی‌تفاوتی و بی‌توجهی باشد، دین و جامعه ضربه‌ای سنگین می‌خورد.

سلیمانی تصریح کرد: نباید اجازه دهیم با اعتقادات مردم بازی شود و باید در برابر این تهاجم ایستادگی کنیم.

خطیب جمعه بافق با اشاره به برخی از مسائل مربوط به اساتید در دانشگاه‌های بافق در زمینه ترویج بی‌بند و باری افزود: اینجانب به عنوان عضو هیئت امنای دانشگاه‌های بافق، اعلام می‌کنم هر استادی در هر سطحی که باشد اگر بخواهد با اعتقادات مردم بازی کند، جایگاهی در شهر و دانشگاه ندارد.

سلیمانی گفت: شخصا در مقابل این موارد ایستادگی می‌کنم و اجازه نمی‌دهم در دانشگاه‌های بافق، بی‌بند و باری ترویج شود.

امام جمعه بافق با اشاره به تهدید دشمنان در زمینه فرهنگ جوانان بیان داشت: نوازندگی چقدر توانسته وحدت و انسجام را در خانواده ایجاد کند و سایت‌ها و ماهواره‌ها کی توانسته‌اند تزلزل بنیان خانواده‌ها را برطرف کنند.

وی خطاب به خانواده‌ها گفت: ماهواره را در خانه‌های خود راه ندهید چرا که روابط نامشروع را تبلیغ می‌کند.

سلیمانی تصریح کرد: آیا نوازنده‌ها می‌توانند برای زندگی‌های از هم گسیخته کاری انجام دهند کنند، شما را به خدا در سال فرهنگ، فرهنگ دینی را در جامعه رواج دهید و ارزش‌های دینی را به یاد مردم بیندازید.

وی با اشاره به اینکه برخی از افراد در داخل کشور هم قصد دارند به گونه‌ای بی‌بند و باری را ترویج دهند، گفت: اگر در مسائل دینی بی‌تفاوتی و بی‌توجهی باشد، دین و جامعه ضربه‌ای سنگین می‌خورد.

امام جمعه بافق افزود: اسلام برای همه مراحل زندگی برنامه ریزی کرده است از اول تا مرگ که اگر به آن توجه کنیم آرامش و امنیت در جامعه رواج می‌یابد.

امام جمعه بافق در بخش دیگری از سخنان خود از حضور حماسی و باشکوه مردم بافق در یادواره شهدای پشتیبان و تدارکات استان یزد و ۲۶۶ شهید شهرستان بافق تقدیر کرد.

موجودیت اسرائیل از طرف استعمارگران شرق و غرب و جنایت صهیونیست‌ها و نقش حزب‌الله در خنثی کردن این  توطئه‌ها، آغاز محاصره اقتصادی ایران توسط آمریکا و مقاومت و ایستادگی مردم در مقابل این تحریم و نقش آن در پیشرفت و توسعه کشور، حضور مقام معظم رهبری در نمایشگاه هوا و فضا، دیدار نخست وزیر پاکستان با مقام معظم رهبری و بیانات ایشان درمورد نا امنی مرزهای شرق کشور و نقش آمریکا در این زمینه، تاکید بر توجه به شعار سال و توجه به اقتصاد مقاومتی و صرفه‌جویی در مصرف آب و پرهیز از اسراف و موضوع خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و … از مهم‌ترین موضوعاتی بود که امام جمعه بافق در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بافق به آنها اشاره کرد.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.