نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

امام جمعه بافق : هیچ کس حق ندارد در معاملات در جنس دخل و تصرف کند

امام جمعه بافق : هیچ کس حق ندارد در معاملات در جنس دخل و تصرف کند


امام جمعه بافق : هیچ کس حق ندارد در معاملات در جنس دخل و تصرف کند
امام جمعه بافق درخطبه اول نماز با اشاره به آیات و روایات برضرورت رعایت فقه اسلامی دربازارجامعه مسلمانان تاکیدکردواظهارداشت :غش درمعامله ازگناهان نابخشودنی است وهیچکس حق ندارد در معاملات درجنس دخل و تصرف کند چون این امر تبعات خوبی به دنبال نخواهد داشت .
حجت الاسلام سلیمانی همچنین با یادآوری اعمال و برکات ماه شعبان المعظم بر ضرورت بهره گیری از فیوضات این ماه تاکید کرد و گفت : بسیاری از افرادی که به کشف کرامات رسیده و مقام و منزلتی کسب کرده اند بخاطر توجه به معنویات و دوری از معاصی و منکرات و پرهیز از علاقه مندی به مادیات بوده است .
وی همچنین ضمن تبریک اعیاد شعبانیه میلاد امام حسین (ع) ، حضرت ابوالفضل (ع) و امام سجاد (ع) ، روز پاسدار و جانباز را گرامیداشت و با تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: پاسداران وجانبازان باید به خود ببالند و به خود افتخار کنند که چنین ایامی بنام آنها نامگذاری شده است .

ایشان با اشاره به رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری ، اتحاد و وحدت را از ضروریات امروز جامعه اسلامی دانست و با یاد آوری دسیسه های دشمنان نظام و انقلاب تصریح کرد : قدرتهای استعماری از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی از دشمنان اصلی ملت ما هستند و نباید در دشمنی آنها تردید داشته باشیم .

منبع خبر : حبیبیان خبرنگار