نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

امام جمعه بافق : یک خبرنگار باید آزاد ، شجاع و مدبر باشد

امام جمعه بافق : یک خبرنگار باید آزاد ، شجاع و مدبر باشد


امام جمعه بافق : یک خبرنگار باید آزاد ، شجاع و مدبر باشد

امام جمعه بافق در خطبه های این هفته شهرستان بافق در مورد کم فروشی و تبعات آن به ایراد سخن پرداخت حجت الاسلام سلیمانی به عنایت به آیات کلام وحی خطاب به مردم گفت : کم فروشی زیان به اقتصاد خانواده و جامعه می زند و باعث رواج فساد اقتصادی می گردد.

وی در ادامه خطبه های این هفته بافق، دین اسلام را یک دین تکامل یافته دانست و گفت : اسلام دینی است که با شعار و شعور به سمت جلو حرکت می کند.

حجت الاسلام سلیمانی افزود : از نظر اسلام عبادت و بندگی برای تکامل انسان است و برای رسیدن به قله معنویت راهی جز بندگی و عبادت نیست که یکی از از این عبادتها روزه ماه رمضان است

وي با تبريك حلول ماه مبارك رمضان گفت: هفته اخر ماه شعبان را هفته نکوداشت مساجد نامیده اند و سعی کنید تا گردگیری مساجد ، با مکانی تمیز و عاری از آلودگی به استقبال ماه مبارک رمضان برویم.

وی همچنین با اشاره به 17 مرداد روز خبرنگار از زحمات و تلاشهای خبرنگار تقدیر و تشکر کرد و گفت : یک خبرنگار باید آزاد باشد و بتواند با شجاعت و درایتی که دارد در مقابل تنشهای که در جامعه ایجاد میشود تنش زدایی کند .

امام جمعه بافق همچنین حفظ شخصیت افراد ، انتقال اخبار صحیح ، قدم برداشتن در راستای اهداف حکومت را از جمله ویژیگی های یک خبرنگار خوب از نظر مکتب اسلام دانست .

وي با اشاره به مناسبت هاي هفته از قبيل بمباران اتمي هيروشيما و ناكازاكي و سالروز تشكيل جهاد دانشگاهي با اشاره به حمله روز سه شنبه ارتش رژيم اشغالگر قدس به مرزهاي لبنان و پاسخ شجاعانه ارتش لبنان و محكوم كردن اين تجاوز جنايتكارانه اظهار داشت : حوادث چند هفته اخير در كشورهاي مختلف اسلامي نشان مي دهد كه استكبار جهاني به سركردگي آمريكا و رژيم اشغالگر قدس مي خواهند براي پياده كردن اهداف شوم خويش همه خاورميانه و كشورهاي اسلامي بویژه ایران را با ناامني مواجه سازند و رابطه ایران را با سایر کشورها قطع کند و خواهان اقدام هر گونه تحریم علیه کشور ایران بوده و ما باید با وحدت ، انسجام و یکپارچگی که مایع رشد جامعه است ایستادگی کنیم .