نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

امضای تفاهم نامه نهایی جهت احداث مرکز آموزش ناجا در شهرستان بافق

امضای تفاهم نامه نهایی جهت احداث مرکز آموزش ناجا در شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ پیرو جلسات و هماهنگی‌های قبلی صبح امروز شنبه سی و یکم فروردین ماه، جلسه ای با حضور سرهنگ محمدرضا اکرمی نماینده تام الاختیار معاونت تربیت و آموزش نیروی انسانی ناجا، سرهنگ محمد کمالی فرماندهی انتظامی شهرستان، رضا فلاح سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی و حسن محمدی رئیس شورای اسلامی شهر بافق در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد.

سرهنگ اکرمی در این جلسه ضمن تقدیر از تخصیص اراضی ۷۲ هکتاری و تهیه نقشه و جزئیات آن، تسریع در شروع ساخت و ساز این مرکز آموزشی را خواستار شد.

در ادامه این جلسه فرماندار بافق نیز به بیان مزایای ایجاد این مرکز آموزشی و به خصوص تاثیرات مفیدی که در ایجاد و رونق بخشی به مراکز اقامتی و پذیرایی، ترمینال و موسسات مسافربری و ایستگاه راه آهن پرداخت و گفت: بافق شرایط ویژه و منحصر به فردی از جمله واقع شدن در پنج راه ریلی کشور و دسترسی سریع و آسان به قطارهای مسافربری و باری و همچنین قرار گرفتن بین دو استان یزد و کرمان و به خصوص قرارگیری در نزدیکی مرکز آموزشی باغین، وجود شرکت های صنعتی و معدنی علاقمند به مشارکت در این پروژه و... دارد.

محمد زاده رحمانی همچنین ضمن اعلام آمادگی جهت شروع عملیات ساخت این مرکز آموزشی در بافق، تصریح کرد: به محض ابلاغ نقشه های اجرایی و استقرار نماینده دفتر فنی و مهندسی ناحیه انتظامی استان در شهرستان عملیات تسطیح و حصارکشی این مرکز شروع خواهد شد.