نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

انتخاباتی سالم و تابع ارزش‌های اخلاقی انجام گیرد

انتخاباتی سالم و تابع ارزش‌های اخلاقی انجام گیرد


امام جمعه بافق خواستار شد:

حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی  در نشست مشترک عومل برگزاری انتخابات در بافق اظهار داشت: همه ارکان و عناصر دخیل در انتخابات باید خود را برای انتخاباتی سالم و تابع ارزش‌های اخلاقی آماده کنند.

 وی افزود: انتخابات سالم در جمهوری اسلامی ایران تابع اصول و ارزش‌های اخلاقی برآمده از متن فرهنگ دینی و هنجارهای پذیرفته ملی است که همه ارکان و عناصر دخیل در انتخابات باید خود را به رعایت آنها ملزم بدانند.

  سلیمانی با اشاره به مقوله وفای به عهد و امانتداری عنوان کرد: مجریان انتخابات در تمام مراحل باید به این امر مهم معتقد باشند زیرا انتخابات و آرای مأخوذه امانتی الهی و مردمی است و همگان در پیشگاه خداوند و مردم در قبال امنیت و سلامت برگزاری آن مسئولیم.

امام جمعه بافق ضمن یادآوری اهمیت این مرحله از انتخابات تصریح کرد: مردم این شهرستان همچون مرحله اول انتخابات با حضور حماسی خود برگ زرین دیگری برافتخارات خود می‌افزایند.

فرماندار بافق نیز در این همایش از آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری دومین مرحله انتخابات مجلس خبر داد و اظهار امیدواری کرد: در این مرحله نیز عوامل اجرایی انتخابات بتوانند با حفظ بی‌طرفی و رعایت قانون زمینه حضور حداکثری مردم را در این عرصه ملی فراهم کنند.

حسین ندافیان تاکید کرد: حضور عوامل اجرایی در زمان مشخص در شعب اخذ رای به برگزاری بدون نقص انتخابات کمک می‌کنند.

در این همایش آخرین آموزش‌های لازم برای برگزاری انتخابات به عوامل اجرایی ارائه شد.

گروه خبری انتخابات نهم2 : عسکری/عبداللهی