نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

انتخابات ظرفیت بزرگی برای تثبیت نظام است.

انتخابات ظرفیت بزرگی برای تثبیت نظام است.


فرماندار بافق در هيات اجرايي شهرستان بافق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق، حسین ندافیان ظهر امروز در نشست عوامل اجرایی انتخابات شهرستان بافق كه در سالن كنفرانس شركت سنگ آهن برگزار شد، با اشاره به فراهم بودن زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونی در روز 12 اسفندماه اظهار کرد: مقدمات لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونمند در 12 اسفندماه در شهرستان بافق فراهم شده است.

وی افزود: انتخابات یک ظرفیت بزرگ برای تثبیت نظام در عرصه‌های داخلی و خارجی است و مهم‌ترین عامل تحقق آن حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای است.

فرماندار بافق تصریح کرد: بدون شک مردم بافق همچون گذشته در این دوره از انتخابات نیز با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای برگ زرین دیگری بر افتخارات خود می‌افزاید.

معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات بافق نیز در این نشست از اجرای طرح همیاران مجلس در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در اجرای این طرح در روز انتخابات دانش‌آموزان مقطع ابتدایی می‌توانند به اتفاق بزرگترهای خود در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

صمدی، آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با فرآیند برگزاری انتخابات و فراهم کردن زمینه مشارکت این قشر از جامعه در فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی در سن بلوغ را از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان بافق نیز در این نشست از مشارکت بیش از 120 ناظر و سرناظر در امر برگزاری انتخابات مجلس نهم در شهرستان بافق خبر داد.

احمد برزگری خاطرنشان کرد: برای این افراد تاکنون بیش از 10 دوره آموزشی برگزار شده است.

در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه فعالیت هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان بافق، پیرامون آخرین وضعیت، نحوه و چگونگی تعیین اعضای شعب اخذ رای همچنین بررسی و هماهنگی جلسه آموزشی اعضای شعب به منظور توانمندسازی و آمادگی لازم و شرح وظایف مجریان انتخابات بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.