نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اندک بضاعتم در زندگی را مدیون معلمانم هستم

اندک بضاعتم در زندگی را مدیون معلمانم هستمبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح امروز شنبه 13 اردیبهشت ماه و همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، سرپرست فرمانداری شهرستان بافق با حضور در اداره آموزش و پرورش با مدیر و معاونین اداره و جمعی از معلمان دیدار و این ایام را تبریک گفت.

محمدعلی شاه حسینی در این برنامه با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش در ارتباط ویدئو کنفرانسی با جمعی از معلمان و پیشکسوتان فرهنگی شرکت نمود و اظهار داشت: به علت شرایط موجود جامعه و موضوع شیوع ویروس کرونا امکان دیدار حضوری با معلمان فراهم نیست و حضور در این جلسه و شرکت در نشست ویدئوکنفرانسی با جمعی از فرهنگیان را غنیمت شمرده و به نیابت از همه فرهنگیان شهرستان تبریک و خداقوت عرض می کنم.

سرپرست فرمانداری عنوان داشت: خوشبختانه با ابتکار، سلیقه و همت والایی که معلمان و مدیران داشتند در این وضعیت هرچند مدارس تعطیل بود اما آموزش تعطیل نشد و از طریق فضای مجازی تعلیم ادامه یافت.

شاه حسینیدر پایان با اشاره به صحبت امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه معلمی شغل انبیاست، اضافه کرد: بنده اندک بضاعتی که در زندگی دارم مدیون معلمین به ویژه معلم تربیتی خود در دوران تحصیل دبیرستان خود هستم.