نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

انعکاس دستاوردهای نظام وظیفه خطیر روابط عمومی‌هاست

انعکاس دستاوردهای نظام وظیفه خطیر روابط عمومی‌هاست


رئیس روابط عمومی استانداری یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق عبدالمجید قائم محمدی ظهر امروز در نخستین نشست شورای روابط عمومی‌های شهرستان بافق با گرامیداشت فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت: روابط عمومی به لحاظ ارتباط مستمری که با مردم دارد، باید با دقت نیاز و خواسته آنها را بررسی و با انعکاس به مسئولان ذی‌ربط، در مسیر حل مشکلات مردم تلاش کند.

وی خاطرنشان کرد: پاسخگویی مناسب همراه با برخورد خوب روابط عمومی با مردم، عین تکریم ارباب رجوع است.

مشاور استاندار یزد با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها گفت: وظیفه خطیر این قشر اطلاع‌رسانی صحیح و انعکاس مطلوب دستاوردهای دستگاه اجرایی و آگاهی افکار عمومی از حجم فعالیت‌ها و اجرای طرح‌های دولت است.

وی روابط عمومی را پل ارتباطی و حلقه اتصال بین مردم و مسئولان دانست و افزود: اگر مسئول روابط عمومی برای خدمت صادقانه به مردم وارد صحنه شود و با سعه صدر پاسخگوی ارباب رجوع باشد، باعث جلب رضایت مردم و ارتقای سطح خدمت‌رسانی دستگاه متبوع خود خواهد شد.

قائم‌محمدی بر تعامل و همکاری خبرنگاران و مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان بافق تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها بازوان پر توان روابط عمومی‌ها هستند و هرچه تعامل و همکاری بین این دو قشر قوی‌تر باشد، سطح کمی و کیفی اخبار شهرستان افزایش می‌یابد.

وی، برگزاری 30 نشست خبری، چاپ کتاب 118 تلفن ادارات استان، ایجاد صندوق قرض‌الحسنه و پرداخت وام تا سقف 20 میلیون ریال، برگزاری جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی در پنج شهرستان استان یزد، چاپ ویژه‌نامه همچنین سفرهای برون استانی با اصحاب رسانه را از مهم‌ترین اقدامات سال 90 روابط عمومی استانداری یزد اعلام کرد و افزود: برخی از این اقدامات در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

فرماندار بافق نیز در این نشست اظهار داشت: روابط عمومی‌ها آئینه تمام نمای سازمان برای مردم هستند.

حسین ندافیان بر ضرورت ارتباط نزدیک و همکاری مستمر مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان بافق با خبرنگاران تاکید کرد و افزود: ملاک ارزشیابی روابط عمومی‌ها در سال جدید، میزان انعکاس اخبار و رویدادهای شهرستان به خبرنگاران است.

وی تصریح کرد: چنانچه روابط عمومی‌ها ارتباط سالم با مردم و رسانه‌ها داشته باشند، اخبار صحیح با سرعت و دقت مناسب منعکس شده و به اطلاع عموم می‌رسد.

فرماندار بافق روابط عمومی‌ها را از ارائه اطلاعات مبهم به خبرنگاران بر حذر داشت و خاطرنشان کرد: اخبار نادرست هنگامی که منتشر شود، جامعه را دچار تنش و بی‌اعتمادی خواهد کرد.

در این نشست از مسئولان روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و مجتمع معدنی فسفات آسفوردی بافق با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

گروه خبری: عسکری /عبداللهی