نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اولویت كاري سال 91 اشتغال و اجرای طرح فولاد و واحدهای جوار معدنی

اولویت كاري سال 91 اشتغال و اجرای طرح فولاد و واحدهای جوار معدنی


فرماندار بافق :

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق، "حسین ندافیان" در نشست بررسی اجرای طرح فولاد بافق با تأکید بر ضرروت ایجاد اشتغال در این شهرستان اظهار داشت: با تسریع در اجرای عملیات فولاد بافق و طرح‌های جوار معدنی در این شهرستان، شاهد تحولات بزرگی در عمران، آبادانی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوانان در سال آینده خواهیم بود.

وی با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: ایجاد فرصت‌های شغلی جدید برای جوانان مهم‌ترین اولویت و دغدغه امسال شهرستان بافق است.

فرماندار بافق با تأکید بر رفع مشکلات و مسائل موجود طرح فولاد بافق تصریح کرد: محور اصلی فعالیت‌ها برای ایجاد اشتغال در این شهرستان، تسریع در اجرای عملیات طرح فولاد و واحدهای جوار معدنی است.

ندافیان با اشاره به وجود جمع کثیری از جوانان جویای کار در شهرستان بافق افزود: وجود پتانسیل‌های بالقوه منطقه و معادن غنی سنگ‌آهن فسفات، سرب و روی و ... ظرفیت بسیار مناسبی برای ایجاد فرصت‌های شغلی و جذب نیروی‌های بومی و غیر بومی در این شهرستان است.

وی با اشاره به وقفه ایجاد شده در طرح فولاد بافق خاطرنشان کرد: با واگذاری این طرح به بخش خصوصی، بخشی از مشکلات به وجود آمده در حال پیگیری است.

ندافیان از آغاز عملیات خط نورد طرح فولاد بافق خبر داد و بیان کرد: با آغاز عملیات اجرای خط نورد طرح فولاد بافق ظرف دو ماه آینده، روند اجرای این طرح مهم با جدیت و شتاب بیشتر پیگیری و وقفه ایجاد شده جبران می‌شود.

کارخانه فولاد بافق یکی از طرح‌های هشت‌گانه فولاد کشور است که هم‌اکنون حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با بهره‌برداری از آن زمینه اشتغال بیش از هزار نفر به صورت مستقیم فراهم خواهد شد.

  

خبرنگار : علي عبداللهي