نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اولين جلسه اتاق تفكر و ايده پيش برنده بسيج شهرستان بافق

اولين جلسه اتاق تفكر و ايده پيش برنده بسيج شهرستان بافق


اولين جلسه اتاق تفكر و ايده پيش برنده بسيج شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج بافق ، جلسه اتاق تفكر شهرستان که با حضور امام جمعه ، فرماندار، مديرعامل شركت سنگ آهن مركزي ايران و تعدادي از اساتيد حوزه و دانشگاه در مرکز فرماندهی برگزار شد ، فرمانده ناحيه بسيج بافق ضمن تبريك ميلاد امام هادي(ع) و عيد سعيد غدير اظهارداشت: در روند حركت رو به جلو و پيشرونده انقلاب اسلامي از آنجا كه هر روز ما با يك جريان و پديده از موضع اختلاف سليقه، نظر و عقيده انحراف و شبهه آفريني هاي متعدد در حوزه هاي مختلف از قبيل معرفتي و دين شناختي، نفاق و فتنه گري ها همانند فتنه 88 موجه هستيم، ضرورت دارد اين مسائل را به صورت منطقي و مستدل در روشنگري و بصيرت افزايي آحاد جامعه بكار ببنديم.
سرهنگ باقيان گفت: تبيين و روشنگري در مورد پيشرفتها و خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي، شناخت گروهها و جريانات انحرافي ، وظيفه و مسئوليت ها در قبال حوادث مهم آينده از جمله انتخابات دوره نهم مجلس شوراي اسلامي و ... وظيفه اي كه براي ما بسيجيان خطير و بسيار مهمتر از ساير آمار مي باشد.
وي افزود: از جمله كارهاي مهم و حائز اهميت شما نخبگان و خواص جامعه، تببيين است و بايد شما عزيزان حقايق و واقعيات موجود را بدون هيچگونه تعصبي روشن كنيد كه انشاء‌ا.. هدف از تشكيل اين اتاق همين امر مي باشد.
در ادامه امام جمعه و فرماندار و مديرعامل شركت سنگ آهن نيز به ارائه ايده خود درمورد تشكيل اين اتاق فكر پرداخته و نظرات خود را بيان نمودند.