نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اولین شهری که در کشور ویژه جنگ حساب بانکی باز کرد، بافق بود

اولین شهری که در کشور ویژه جنگ حساب بانکی باز کرد، بافق بود


امام جمعه بافق :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس صبح امروز فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان و بسیجیان بافق با امام جمعه این شهر در حسینیه امامزاده عبدالله(ع) دیدار کردند.

امام جمعه بافق در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ،هشت سال دفاع مقدس را پشتوانه محکم و پرقدرت انقلاب دانست وتصریح کرد: رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس به عهدی که با امام بزرگوار بسته بودند عمل کردند و عزت و افتخار آفریدند.

حجه الاسلام سلیمانی با اشاره به افتخارات شهرستان بافق در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: شهرستان بافق اولین شهر در کشور بود که به برای امداد و کمک رسانی به جبهه حساب پشتیبانی باز کرد و اولین گروهی که از استان به جبهه های غرب اعزام شدند بسیجیان بافقی بودند.

وی با تاکید بر همکاری و هماهنگی سپاه ، ارتش ، شهربانی و مردم در دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: در هیچ کجای دنیا وقتی جنگ رخ می دهد مردم وارد صحنه نمی شوند بلکه دفاع از کشور خود را وظیفه ارتش می دانند ولی در جنگ ایران و عراق مردم در کنار ارتش و سپاه وارد صحنه شدند و با ایثار و فداکاری به دفاع از خاک خود پرداختند.

فرمانده سپاه ناحیه بافق در این دیدار ضمن اعلام آمادگی بسیج برای انجام وظایف محوله به بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: بسیجیان مانند گذشته گوش به فرمان رهبرند و آماده حماسه آفرینی در عرصه سیاسی و اقتصادی هستند.

سرهنگ بمانعلی باقیان تصریح کرد: تا آخرین قطره خون خویش حامی ولایت فقیه بوده و تا پایان عمر ، در راستای حفظ و سرفرازی نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری حتی با اهدای جان ناقابل خویش قدم برمی‌داریم.

گفتنی است در حاشیه این مراسم بسیجیان گردان پیاده امام حسین (ع) با اجرای سرود حماسی معنویت خاصی به مراسم بخشیدند.