نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

اولین نشست مطبوعاتی نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی

اولین نشست مطبوعاتی نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامیحجت الاسلام دخیل عباس زارعزاده در این نشست که با حضور برخی از  نشریات محلی و خبرگزاری ها و صاحبان صنعت بافق در محل دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد اولویت اصلی خود را در منطقه اشتغال و جذب سرمایه عنوان کرد و اظهار داشت : با توجه  به ظرفیت ها و استعدادهای غنی شهرستان بافق در زمینه صنعت  و معدن ، در حال حاضر جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار در اولویت است .

وی با گزارشی  از بازدید های خود در حوزه انتخابیه مهریز افزود: در طی این بازدیدها شناخت جامعی از مردم و پتانسیل های منطقه بدست آمده است که باید با برنامه ریزی و هماهنگی مسئولین شهرستان ها این ظرفیت ها در جهت رفع مشکلات مردم استفاده شود.

نماینده مردم پنج شهر استان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : مسئولین باید برای تحقق شعار مقام معظم رهبری در جهت تولیدملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با وحدت و همدلی زمینه تحقق این امر را فراهم نمایند .

زارعزاده توجه و رسیدگی به مشکلات و خواسته های مردم را مهم دانست و تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه خدمت رسانی  به آحاد مردم برپا شده است که این موضوع باید سرلوحه کار همگان باشد .

در این نشست حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم پنج شهر استان به سوالات خبرنگاران در زمینه های قبیل مالکیت معدن چاه گز،تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی راه آهن و سنگ آهن بافق،برنامه برای سرمایه گزاری های صنعت ریلی،استفاده از تحصیلکردگان بافقی در رده های بالای مدیریت در استان،میزان هماهنگی مسؤلین شهرها با نماینده پاسخ داد.

عبداللهی